Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fürdés után lefeküdtem a...

Fürdés után lefeküdtem a párommal legelöször (szűzek vagyunk mind ketten) és már régóta terveztük szilveszterkor megtörtént..Kicsit félek, nem használtunk semmit, baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!


de nem használt fogamzás gátlót és énse gumit de viszont sztem nem mentem mélyre

fájt neki.. és nekem is mert figyma szükületem van.. és a merevedéssel is voltak gondok:S sokat kellet izgati mig megin felált és ujra probálkoztunk. a kérdésem az lenne hogy mennyi a veszélye a teherbe esésnek? mert hallotam erröl az elö váladékról.. de fürdés után szépt tisztán mentük bele.. és ö is rásegitett sokszor szájjal.. kicsit félek de remélem felesleges.. tudtok segiteni


2009. jan. 2. 12:52
 1/5 anonim válasza:

Hát ha csak hallottál róla és nem igazán vagy tisztában a dolgokkal, akkor talán nem árt elmenni biztonságképpen a barátnődnek a nőgyógyászhoz.


Te meg a fitymaszűkületeddel menj el orvoshoz (gondolom ez is az urológus dolga). Egy fiúnál max. a száraz szexnek kéne fájnia (ill. a makk heves ingerlése, de az más).

2009. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Szerintem a kevés az esély a terhességre, de azért legközelebb védekezzetek, az a legbiztosabb...


Viszont a fitymaszűkülettel tényleg menj el dokihoz, mert azon kívül, hogy a sexnél is problémákat okoz, egészségügyi problémáid is lehetnek belőle, pl. fertőzés, így érdemesebb mielőbb megmutatni dokinak.

2009. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtetteme óda irni h szerintünknem szakadt át a szüz hártya nem mentem be mélyre és jóval utánna mentem el de persze nem úgy h benne volt, egy idö után inkább átmentünk pettingbe és úgy mentem el
2009. jan. 2. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nagy az esélye. A barátnőd vadliba alakzatban húzzon nőgyógyászhoz, te meg urulógushoz a fitymaszűkületeddel. Készülj körülmetélésre, úgyhogy jó helyre menj, ne valami utolsó SZTK-ba, mert ha azt nem jól csinálják csúnya lesz.
2009. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Neked is szeretnék gratulálni és az anyukának is. Lehet, hogy összehoztatok egy édes kis babukát. Elvileg kicsi az esélye, de nem biztos, hogy szerencsések lesztek és pont ti ússzátok meg baba nélkül.

Nem értem...régóta terveztétek, de az agyatok nem jutott el arra a szintre, hogy ne csak a szexet tervezzétek, hanem a védekezést is??? Gondolom ti vagytok az újabb párocska, akik felháborodva írják majd, hogy márpedig érettek a szexre. Gondolom ti is jó, ha 13-14 évesek vagytok... Felvilágosítanálak, hogy amíg annyi eszetek sincs, hogy védekezzetek, addig a legkevésbé sem vagytok érettek még a pettingre sem!

Az piszkosul mindegy, hogy mennyire voltál benne, attól még teherbe eshetett.

Gondolom arról se hallottatok még, hogy a jó szexhez előjáték kell, testi-lelki felkészülés. Így a fájdalom valószínűsége is csökkenthető.

Hallottál az előváladékról:D Ez tetszik:D Azt is hallottad, hogy abban is lehetnek spermiumok?

ISTENEM! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Főbe lövöm magam... Az is mindegy, hogy 5 napos mosdatlanul vagy fürdés után tetted be, attól még pontosan ugyanúgy terhes lehet. Arról hallottál már, hogy nemi izgalom hatására jelentkezik az előváladék? Feltételezem, hogy mereven tetted be a péniszed, ahhoz meg fel kellett izgatni, ergó lehetett előváladékod is, azaz teherbe is eshetett a kislányka.

A fitymaszűkülettel meg menj urológushoz.


Vésd az eszedbe: A SZEX FELELŐSSÉGGEL JÁR! MINDKÉT FÉL RÉSZÉRŐL!!!

2009. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!