Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzeszem 10 nappal később...

A menzeszem 10 nappal később újra megjött ahogy az előző elmúlt.1 hete voltam párommal ma csináltam egy tesztet negatív lett.Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mivel párom le lépett nem kívánatos terhesség lenne, így nagyon aggódom.Azt sem értem hogy jött meg 10 nap után újra,nem pecsételő hanem igazán sok és élénk.Mint a rendes időben amikor megvan.Nem tudom a teszt túl korai még egy hét után?Vagy ha megjött akkor ne aggódjak.Holnap délben mehetek az orvoshoz de ha valaki járt már hasonló helyzetben,mi történt vele?

2023. okt. 3. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha valaki a kérdésre adna választ,nem pedig degradálná a másikat.🤦🏼‍♀️
2023. okt. 3. 09:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz terhes nyugi . Ha megjött és vérzel valami jó kis hormongond lehet inkább
2023. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még kicsit korai a teszt. De mi ez az új hülyeség, hogy már a menstruáció is terhességi tünet??? Nem, ha menstruációd van, nem vagy terhes. Ha havonta többször is, pláne nem. Viszont nem normális, valami betegség.
2023. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy nem jön meg. Neked "kétszer is megjött".... Miért gondolod , hogy terhes vagy ? Lehet, hogy a stressztől felborult a rendszer. Ha továbbra is így marad , menj el dokihoz. A baba miatt nem kell aggódnod, ha negatív a teszt.
2023. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kaptam időpontot holnapra, remélem semmi komoly baj nincs csak lehet a stressz,vagy a hormonok.Vagy változókor így 41 évesen.De ugye ilyenkor minden megfordul az ember fejében.Csak egy kis lelki támaszra,nyugtatásra vágytam addig is.Köszönöm azoknak akik a kérdésemre válaszoltak,és megjegyzések nélkül tették ezt.
2023. okt. 4. 02:52
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Bezavart a stressz. Nekem akkor volt ilyen, amikor legelőször szexeltem, közvetlen utána lépett le a pali
2023. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!