Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak mensi első napján...

Ha csak mensi első napján ment le a hőm 36,3-ra, és utána felment és azóta is 36,8-9 korül van?

Figyelt kérdés
Ilyen még nem volt a 13. ciklusnapon vagyok, és a hőm 36,8, a melleim fájnak, feszülnek, hogy tudom így hogy lesz-e vagy mikor volt a peteérés?
2010. okt. 18. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a mensi ellenére mégis terhes vagy...
2010. okt. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is merek ilyenre gondolni, mert a múlt hónapban furán alakult, a peteérésem, és 30 napra jott meg a mensim. Előző nap mensi előtt csináltam egy tesztet, az negatív lett, egy 25-s teszttel.
2010. okt. 18. 12:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Azóta nem mertem, mert igazából volt egy kis mensim, meg barnázás néhány napig.
2010. okt. 18. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:
éppen ma kérdeztem, csak véletlenül a "terhesség" címszó alatt, hogy ha kevés, inkább barnás a menzim az mit jelenthet... írták, hogy akár terhességet is. a hőmet ma én is megmértem és 36.8, furcsa. én lehet hogy holnap reggel tesztelek egyet ha tényleg ennyi volt a vérzés...
2010. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én már nem merek tesztelni annyit csalódtam.
2010. okt. 18. 12:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok... Szerintem tesztelj! Mi van ha azért csalódtál eddig, azért nem jött össze... mert sokkal később van peteérésed mint az átlag?! (Már ha nem hőmérőzöl és nem érzed...) tehát hogy éppen most jött össze, amikor nem számítasz rá?!
2010. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Clostit szedtem 3 hónapig, és most a 3. hónapban lett 30 napos a ciklus, a peteérés meg kitolódott.

Van egy tesztem, lehet, hogy reggel tesztelek

2010. okt. 18. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!! Én rávettem magam... és látok valamit halványan. Egyenlőre nem merem elhinni, de nemsokára hazaér a párom, ha ő is látja akkor nyilvánvaló :)
2010. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem mertem tesztelni.
2010. okt. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!