Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csütörtökön (okt.21. ) kell...

Csütörtökön (okt.21. ) kell (ene) megjönnie. Lehetnek már most tünetei, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hétben észleltem a következőket: nagyon fáradékony vagyok, sokat alszok, néha szédelgek. A kocsiban pedig azóta mindig rosszul vagyok, ami eddig soha nem fordult elő. A melleim pedig megnőttek, máshova viszont nem híztam. A kávét pedig rettentően kívánom, de a keserű íztől rosszul vagyok. Ezért több cukorral és kevesebb kávéból készítem.


Nagyon érdekel a véleményetek!


2010. okt. 18. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

bármi lehet de az elmult egy két hétben érzed akkor lehet hogy "bebeszéled". Ha most ágyazódott be akkor csak mostanság kellene előjönni a tüneteknek. De az se törvényszerű hogy valakinek terhestünetei vannak.

hát majd ha késik esetleg akkor tesztelj.

2010. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 21.-én kellene megjönnie, akkor még korai ilyen tüneteket érezni :(

A tünetek beágyazódás után kezdődnek (fogantatás után kb. 10 nap). Nekem a tüszőrepedés utáni 10. napon kezdődött a mensis fájdalom. A mellfájdalom kb. a 13. napon, nőni pedig csak utána kezdett. A hányinger 7 hetesen, a szédelgés szintén. Fáradékony csak a 30. hét után voltam, kívánós- és undorodós végig nem voltam.

2010. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!