Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdeném azzal hogy mostanában...

Kezdeném azzal hogy mostanában össze-vissza jön meg a menszeszem,az elmúlt hónapokban így jött meg 45nap,36,38,29,29,most járok megint a 35.dik ciklus napomon.Terhességi tesztet csináltam reggeli első vizeletből ami negatív.Ezt lehet biztos eredmény?

Figyelt kérdés
2023. okt. 4. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez biztos eredmény, tekintve, hogy ennyire rendszertelenül jön meg. Maximum ismételd meg még egyszer, ha ennyire nem bízol az eredményben. Viszont nagyon rástresszelsz, és ez is okozhatja a ciklusod rapszódikusságát.
2023. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ovulációt nézel?
2023. okt. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem
2023. okt. 4. 08:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Terhes akarsz lenni vagy félsz hogy terhes leszel?
2023. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most jelen helyzetben nem szeretnék babát!És most nagyon stresszelnek e miatt,hogy most megint késik?mert ilyen ciklusok mellett mostmár azt sem tudom igazából mikor kellene meg jönnie!semmilyen tünetem nincs,még menszeszre utaló sem pedig az szokott lenni nálam mielőtt meg jön nagyon fájnak,feszülnek a melleim a sérelem is olyankor nagyon fáj.Most az ég világon semmi!
2023. okt. 4. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rendszertelen volt. Én amikor nem szedtem fogamzás gátlót, de volt rendszeresen szexuális életem, hiába gumival védekeztünk paráztam. Egy idő múlva kialakult hogy csináltam tesztet6kb a 32. Napon. Ha az negatív lett, akkor nem kellett aggódnom. Nekem 30-46 nap között jött meg.


Az okát nem tudom, mert aztán az első próbálkozós hónapban terhes lettem és szülés óta beállt. Néha, évente 1x ha késik. Elsőre ezen megijedtem, de már belekalkulálom. Teszt és nyugiban várom míg megjon

2023. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es: hogy lehetne már biztos eredmény? Pont azért, mert ennyire rendszertelen a ciklusa, nem lehet tudni mikor volt ovuláció pl., ez a ciklusa hány napos lenne stb. Kérdező, hogyan védekeztek, hogy ennyire stresszelsz, hogy terhes lehetsz?
2023. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gumival védekezünk ,de van hogy meg szakítással is,tudom hogy ez nem védekezés.De sajnos voltam már terhes fogamzásgátó tabletta mellett.
2023. okt. 5. 05:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Most is teszteltem az is negatív
2023. okt. 5. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!