Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell kiszámolni hányadi...

Hogyan kell kiszámolni hányadik napon vagyok?

Figyelt kérdés

Ha szept 22 jött meg!!

Peteérés elivleg 2 hétre rá igaz?!


2023. okt. 8. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A ciklus első napja a menstruáció első napja, és elvileg 2 héttel később van peteérés, de nem feltétlenül.
2023. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
28 napos ciklus esetén (valószínűsíthetően) a 14. napon van ovuláció. Általános esetben hosszabb ciklus esetén később, rövidebb ciklus esetében pedig korábban. Teszttel követhető az ovuláció, illetve néha tünetei is vannak; így meg tudod határozni a pontos napot.
2023. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Így nem tudod kiszámolni csak ha tudod a peteérést. Még ovu teszttel is csak kb tudod. Egy módja van, ha ultrahangon nézed ahogy megrepedt a tüsző. Akkor másnap az 1 dpo. Ha tesztelsz, az első negatív utáni nap az 1, de az lehet 0 vagy 2 is.

Naptárral vaklövés, a hőmérőzéshez nem értek, de ott is kb ki tudod kalkulálni

2023. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi ,akkor viszont a 13.napon voltam nőgyógyásznál vagyis 10.04.-én és 7mm endometriumot mért a doki ,illetve bal ováriumban 17mm-es primer folliculus!!
2023. okt. 8. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem tudod mikor repedt a tüsző, pontosan nem tudod. De a másik kérdésednél is el lett mondva, hogy jövő hét utáni hétvégén tesztelj.
2023. okt. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen mert pontosan akarnám hallani

Most akkor

Mikor mi van,mert a doki nem mondott semmit csak gondolja itt a neten megnézem mi,mit jelent!!

És teljesen be vagyok pörögve a témára!!

Azért remélem nem fáradtál bele hogy újra válaszoltál utolsó??

2023. okt. 8. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Használj ovutesztet mert az " elvilegre" nagykönyvben megirt dolgokra alapozni én nem alapoznék.28 napos a ciklusom és a 18.nap ovuláltam.Szóval én javaslom az ovutesztek használatát.
2023. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó
2023. okt. 8. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem mondott semmit mert nem jós. Látta a tüszőt, de hogy holnap, ma vagy 3 nap múlva reped, azt nem.
2023. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

De mit kéne mondania??? Azt mondja, amit lát, ha a jövőt szeretnéd tudni, miért nem jóshoz mentél?

Pár napon belül jó eséllyel meg fog repedni a tüsződ, az endometrium meg megfelelő.

Ha ez megnyugtat, nekem is 22-én jött meg. Ma a ciklus 17.napja van, de ezt te is ki tudnád számolni. Én 6-án voltam orvosnál és mivel NEKEM 26-27napos ciklusaim vannak, ovum 12-13napon szokott lenni. Aznap ultrahanggal igazoltan már túl voltam rajta.Az endometrium nekem is 7mm volt.

Csakhogy ez én vagyok. Most mennyivel vagy előrébb?

2023. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!