Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell kiszámolni, hogy...

Hogy kell kiszámolni, hogy hány napos a ciklusom? És ez alapján hogy kell kiszámolni hogy kb hanyadik napon van a peteérésem?

Figyelt kérdés
Még nagyon gyakorlatlan vagyok:( Köszi
2009. jún. 25. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez segít!


[link]

2009. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem, 28 naposak a ciklusaim. És ugye a 14 napon van a peteérés. De ez mihez viszonyítva a 14 nap?

A menstruáció első napjától számított 14 nap?

Vagy a menstreuáció befejeztétől számított 14 nap?

Esetleg a menstruáció kezdetétől visszaszámított 14 nap?

2009. jún. 25. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 28 napos a ciklusod az még nem biztos, hogy a 14. napon van péd. Esetleg reggeli ébredési hő mérésével, vagy lh teszttel meg tudnád te is mikor vannak az izgis napok nálatok. Vagy van olyan, aki megérzi a pét.
2009. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napjától.
2009. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leírod mikor volt az utolsó menstruációs napod jobban tudok segíteni.
2009. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nekem is segíthetnétek.Jók ezek az oldalak ahol meghatározzák csak a szabálytalan ciklusos nőkre nem gondolnak és én nem tudom kiszámolni mert május elején mensiztem.
2009. jún. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem pont ma jött meg. Tehát mától számoljak 14 napot és akkor van a peteérés?
2009. jún. 25. 09:39
 8/8 anonim ***** válasza:
mától kell számolni az igaz, de nem biztos, hogy a 14. napon lesz péd. ahhoz kellene ébredési hő, ami azt mutatja mikor volt, és lh teszt, ami meg azt, hogy mikor lesz
2009. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!