Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napos, 2 nap után màr...

4 napos, 2 nap után màr gyenge vérzés ekkora endometrium mellett?

Figyelt kérdés

Ovuláció körül a 18. Napon 7.7-nek mérte a nőgyógyász legutóbb és erre semmit sem mondott. 7 mm alatt úgy tudom nem tud stabilan beágyazódni, pár hónapja próbálkozunk.


Nem akarok ezen stresszelni feleslegesen, de annyira fura, hogy 2 napig van rendesen vérzésem, utána meg 2-3 napig alig.


Néha elöntött a vér és olyankor nagyon szédülök, de az is max. 2 napig és sokat görcsölök, de ez családi örökseg sajnos.



2023. okt. 9. 05:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
8 mm kéne nekem annyit mondott minimumnak. Szedjél nagyobb dózisban e vitamint
2023. okt. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló mensim szokott lenni, kicsit mondjuk változó, de olyan is van, hogy csak az első (vagy csak a második) napon kell tampon, a többin szinte elég egy vastag tisztasági betét.

Ettől függetlenül simán teherbeestem kétszer is, bár az első baba elment, de nem megtapadási probléma miatt 😞

Mikor felmerült a terhesség gyanúja (28. ciklusnapon más miatt mentem volna dokihoz, de addigra lett egy szép pozitív tesztem), akkor 8 mm-nek mérték, és minden rendben volt.

A 7,7mm endometriumnak is van még ovutól pár napja tovább vastagodni, szóval ha az orvos nem mondott semmit, akkor szerintem ne izgulj! :)

(Sőt, pár hónap utàn semmin ne görcsölj, valószínűleg minden rendben van, csak eddig pont nem volt szerencsétek! 🙂)

2023. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

8mm-t mondanak a beágyazódáshoz. Ovunál 5-7mm az optimális. Beágyazódásra bőven el fogja neked érni a 8mm-t, mivel ovu után eleve gyorsabb ütemben növekszik, mint előtte. Ki van ez találva😉

Nekem vetélés után 11mm volt, mégis gyengébb lett a menstruációm, mint szokott, és kontrollon látszott, hogy levált rendesen. Semmit nem jelent.

Most ovu után 2-3 nappal volt 7mm és a doki szerint az is tökéletes.

Vastagításra egyébként napi 400mg E vitamint szokták ajánlani, de a leírtak alapján neked semmi szükséged rá.

2023. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!