Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett 4 mm-es...

Fogamzásgátló mellett 4 mm-es endometrium. Sosem volt nagyobb. A fogamzásgátló befolyásolja ezt?

Figyelt kérdés
2 éven belül babát szeretnék, most fogok leállni a gyógyszerrel, csak sosem volt ennél nagyobb, remélem ha abbahagyom ez változik, mert úgy tudom 10mm-esnek kell lennie ahhoz h teherbe tudjak majd esni.
2011. szept. 23. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát azért nem kell 10 mm-esnek lenni. Bőven elég a 7-8mm is!:)

Egyél addig is E-vitamint. Erősíti a nyálkahártyát!

2011. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fog.gátló duplán véd: egyrészt leállítja a peteérést, másrészt elvékonyítja a méhnyálkahártyát (ez az endometrium, ha jól tudom), hogy ha mégis érne meg pete, ne tudjon beágyazódni. Emiatt csökken a vérzés mennyisége.

A "sosem" arra vonatkozik, hogy tabival sosem, vagy már tabi előtt sem? Mert ha csak a tabira vonatkozik, akkor jó eséllyel lesz vastagabb, ha abbahagyod.

2011. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem E-vitamint mondott a doki, hanem terhesvitamint. Azt mondta, azonnal kezdjem szedni, ha abbahagyom a tabit.

2.

2011. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhesvitaminok nagy részt E-vitamint tartalmaznak!
2011. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló alatti időre értettem hogy "sosem". Egyébként nekem a gyógyszer mellett sem sokkal kevesebb a vérzésem, de ezt sosem vettem figyelembe. Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam! :)
2011. szept. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!