Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue teszt egyertelmu...

Clearblue teszt egyertelmu pozitiv deli vizeletbol(12-diken). Ra ket napra egy olcso tesztel reggeli vizeletbol nagyon halovany rozsaszin csik,epp hogy latszik valami.Rosszat jelenthet?

Figyelt kérdés
Megjonnie 13-dikan kellett volna,viszont teszteltem az ovumat(oktober 1) folyamatosan es arra alapozva 16/17diken kene megjojjon.

2023. okt. 14. 09:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
80%

Raksz fel képet?

Nemlehet hogy az olcsò 25ös teszt és azért halványabb?

2023. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy semmit sem jelent.

Ugyanolyan tesztet használj, ha ellenőrizni akarsz, különben nincs értelme.

Nekem így alakult:

15. dpo délután szép erős pozitív (10-es predictor)

18. dpo reggel halványabb (10-es xepil)

Aztán 6 hetesen akartam emlékbe egy xepilt csinálni megerősített szivhang után, hát olyan halvány lett az is, hogy kidobtam. Azóta félidős vagyok egy egészséges kisfiúval.

A hcg szintje a vizeletben változó, függ attól, hogy mennyit ittál, mikor mosdóztál stb. Igazából az erősödést tényleg csak hasonló körülmények között, ugyanolyan teszttel lehet érzékelni, de leginkább a vérvétel a pontos nyilván.

Csinálj még egy tesztet, ha nem jön meg a hét elején, hogy megnyugodj, de a pozitív teszt az mindig bíztató. Majd írj, hogy mi a helyzet :).

2023. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Meg a clearblue elott is csinaltam kettot,de azokrol nem tudtam eldonteni hogy most fantom csik vagy nem...mondjuk ezekkel teszteltem mindig ezelott es sose fogtam ki fantomcsikosat,nemhogy kettot egymas utan [link]

Szerdatol vannak tuneteim is,szerda este ugy elkezdtem szedulni,egesz ejjel tartott meg reggel is mikor felkeltem aztan szerencsere elmult,ejjelente 3-5x kelek fel pisilni meg ugyis hogy lefekves elott nem nagyon iszok,csutortok/pentek gorcsolgettem,erzekenyek a melleim,foleg estefele.

2023. okt. 14. 10:07
 4/83 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Clearblue teszthez nem értek. De az x- épil ha a nem vár napján negatív volt, akkor nem voltam terhes. Amikor igen akkor pedig ennél jóval erősebb, de nem ugyan olyan erős csík mint a kontroll volt délután vizeletből. Mind a 3 terhességem ez a teszt jelezte a legpontosabban, pedig nem közép időben, hanem később voltak az ovum. Holnap vagy holnap után csinálj még tesztet. Lehet csak kémiai terhesség lesz, de az után állítólag könnyebb teherbe esni.
2023. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
Ez a két csíkos clearblue,nem a keresztes,ugye?
2023. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
Igen.az amelyik csak egy fuggoleges csik kell legyen.
2023. okt. 14. 10:33
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
4# Én pont az x-epillel voltam úgy,hogy lehelet halvány volt,pedig már minden más gyengébb teszt is gyönyörű volt és késéssel csináltam. Szerintem a nem várt napján csík se látszott volna,pedig középidőben fogant. Maradt egy itthon csináltam egyet a 6. héten,háát még akkor is olyan halvány volt,hogy vicc. Most a másodiknál nem is teszteltem vele.
2023. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
Kérdező,én csinálnék a helyedben facelle vagy valami 10-es teszttel meg várnék még,mert ha később volt az ovud,amit írtál,akkor még lehet bármi. Szerintem.
2023. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
Meg remenykedek hatha rendben lesz minden...sajnos pcos gyanus vagyok. Rendszertelen menstruaciokkal,juliusban diagnosztizalta a nogyogyasz.policistas petefeszkek,de nagyon mas tunetem nincs,akkor latott egy dominans tuszit uh-n,ra egy hetre volt is peteeresem,aztan utana 2honapig semmi(egy ev probalkozast javasolt).most legutoljara oramu pontossagu ciklusom volt szinte,ezert remenykedek hatha osszejon.ki tudja mikor lenne ujra ovum :(
2023. okt. 14. 10:37
 10/83 A kérdező kommentje:
Holnap reggel meg probalkozok egy ilyennel amivel most reggel...hatha
2023. okt. 14. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!