Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segiteni?( bővebb lent)

Tudnátok segiteni?( bővebb lent)

Figyelt kérdés

A barátommal augusztus 10-én voltunk együtt gumi nélkül,nem ment el bennem kb 1 perc volt. A menstruaciom nagyon pontosan megjott,19-én.

Az ovulaciom kissé fájdalmas volt,viszont volt.

Eddig körülbelül 10-15 tesztet csinaltunk,mindegyik teljesen negativ,még halvány sem volt.

A Clear Blue sem mutatott semmit,reggeli vizeletből.

Predictor,X-Epil,Clear Blue,stb…mindet néztük.

HCG tesztet is néztünk,és negativ.

Mekkora az esélye,hogy így is terhes lennék?(igen,kicsit paranoiás vagyok de segítsetek!)

Egyébként semmi tünetem nincs.

Egyszerűen félek,hogy egy teszt se mutatja ki.

Köszönöm.



2023. szept. 5. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a teszt (mind a 15!), mit akarsz még? Ne szexelj védekezés nélkül, ha ennyire kikészít mentálisan, és főleg ha nem akarsz gyereket. Legközelebb legyen több eszetek.
2023. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19.-én megjött pontosan akkor nincs mitől parázni. Egyébként az előttem szóló jól mondja, ha nem akarsz gyereket védekezz!
2023. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A biztonság kedvéért vegyetek még 15 tesztet...biztos, ami biztos...


Amúgy egyáltalán nincs mitől félned már. Ha ennyire félsz, akkor ne csináljátok gumi nélkül 1 percig sem.

2023. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kezdek jobban lenni.🙂
2023. szept. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!