Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális teszt...

Clearblue digitális teszt kevesebb hetet mutat, baj lehet?

Figyelt kérdés
5+3 hetesen csináltam reggeli első vizeletből. Ez ugye a fogantatástól számított heteket mutatja, 2-3-at mutatott, pedig már 3+ kellett volna, hogy legyen. Szerintetek ez rosszat jelent, járt valaki már így és aztán mégsen volt baj? Orvoshoz majd csak egy hét múlva megyek.
2023. okt. 15. 14:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy lh teszttel figyeltem az ovulációt, úgyhogy biztosan 3 hét és kb 3 nap telt el azóta.
2023. okt. 15. 14:17
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ovulációs teszttel követtem a peteérést és én is azt vártam hogy végre 3+legyen a digitális teszt. Elmúltam 6 hetes, mire annyit mutatott, úgyhogy ne izgulj, minden rendben van. Nem mindenkinél egyformán termelődik a hcg.
2023. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!