Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor a legideálisabb (óra)...

Mikor a legideálisabb (óra) ovulációs tesztet használni ? Milyen érzékenységű a facelle illetve a clearblue digitális teszt ?

Figyelt kérdés

8. napon kezdtem el a tesztelést 2 fajta tesztel. Az egyik sima facelle a másik pedit clearblue digitális.

A clearblue-nál 4 órán keresztül nem lehet pisilni a simánál elég a 2 óra is. A clearblue valamiért a reggeli vizeletet is javasolja, de mindenhol úgy olvastam, hogy a reggeli vizelet nem jó az lh kimutatására. Ezért én most minden egyes nap délután 4 órakor csinálom a tesztet.

Szerintetek jó vagy később kellene ? Valahol azt olvastam este 6-kor a legideálisabb.

A következő kérdésem pedig amiket használok tesztek (facelle, clearblue) ezek milyen érzékenységűek ?


2023. aug. 13. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 körül jobban mutatja.
2023. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor holnap kipróbálom 6-kor. Tudom, hogy egy időben kellene, de még csak ma teszteltem harmadjára. Ma tartok a 11. napon.
2023. aug. 13. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A clearblue nem egy érzékeny teszt, 40-es talán, ha jól emlékszem. Én reggeli vizelettel csináltam a leírás alapján, így is csak 1 reggel mosolygott. A facelle 2x érzékenyebb. Én azt du 5-kor csináltam, akkor értem munkából haza és volt meg a 2 órás nem pisilés. Annak nincs nagy jelentősége, hogy délután 3, 5 vagy 6 órakor csinálod, de ahhoz nem érdemes túl koncentrált vizeletet használni.
2023. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En 2 tesztet hasznalok. Mind a ketto jo. Facelle es Livsane , Benu gyogyszertaras. En eleg koran tesztelek mert koran is van peteeresem 26 naposak a ciklusaim. A 7.naptol tesztelek. Mindennap 16orakkor pisilek utoljara utana a tesztekre 18:30 korul.

Ma is tesztelek mert erzem ma mar a ovu jeleit. Eros ovus fajdalom, libido novekedes. Remelem a teszt is vissza igazolja azt amit a testem jelez.

2023. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszaitokat.

Csak tényleg nem értem miért a reggeli vizeletet javasolja a clearblue-nál mikor mindenhol azt olvassa az ember, hogy nem jó a reggeli vizelet az lh teszthez. Gondolom a 4 óra nem pisilés miatt kézenfekvőbb a reggel. Facelle még halvány nekem ma vagyok a 12. Napnál. Ovu jeleit nem érzem, de nekem később lesz szerintem olyan 15-17 nap körül de ez csak tipp :).

Köszönöm mégegyszer válaszaitokat.

2023. aug. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!