Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai a tesztelés?

Túl korai a tesztelés?

Figyelt kérdés

Október 4.én volt ovum.elvileg,gyereket tervezünk,ezért több aktusbol is sikerülhetett,tegnap kellett volna megjönnie,de helyette pecsételős verzésem néha barnás folyásom van.

Csináltam egy tesztet ami negatív volt tegnap délután

Has szurkálás mell érzékenységem van,és konkrétan a saját nyálamtol is hányingerem van.

Az lenne a kérdésem hogy lehetséges e az hogy korán végeztem a tesztet,inkább a reggeli vizeletből kellett volna ?


2023. okt. 19. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem megfog jönni vagy màr meg is jött. :( Milyen erősségű tesztet csináltál ? 10-es 25-ös ?

Amúgy igen, jobb lenne a reggeli vizelet a teszteléshez ilyenkor még.

2023. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Inkább meg fog jönni. Ha attól lenne hányingered, + lenne a teszt.

Nem tudom, de amikor nekem a menstruációm idején bármilyen vérzés jelentkezik, az utolsó, ami eszembe jut, hogy terhes vagyok. Inkább beletörődök, hogy ez a hónap se sikerült.

2023. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Mikor menstruáltál utoljára? Mennyire szokott pontosan megjönni?


Ha a leghosszabb ciklusodhoz képest is késik, akkor bőven elég tesztelni.

2023. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szeptember 20.an jött meg utoljára

Pontosak a ciklusaim nem szokott késni,ez a "vérzés" ami most van nagyon furcsa mert nem volt még ilyen nekem

2023. okt. 19. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a terhességtől lenne hányingered, már rég pozitív lenne a teszted. Csak beképzeled, amúgy meg fog jönni.
2023. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4-én volt ovud, nem teszteltél korán. A vélt terhestüneted meg tipikus PMS tünet.
2023. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Pontosak a ciklusaim nem szokott késni,ez a "vérzés" ami most van nagyon furcsa mert nem volt még ilyen nekem"


A vér az vér, menstruálsz. A beágyazódási vérzés nem ilyenkor van (ha van!), és nem ilyen.

2023. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A pecsetelos barna folyás menzesz idején, az maga a menzesz. Van, hogy ilyen az elején, akár végig is ritkán.

A tüneteid pms tünetek. Ha terhességi tüneteid lennenek akkor a hcg teszt mutatna, hisz a hcg okozza a tüneteket. Az esedékes menzesz idején pedig már legalább halvány pozitív lenne.

2023. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amióta próbálkozunk a babával nekem is más lett a vérzésem pl. Van, hogy nem is tart 5 napig csak 3-4 napig és enyhébb is mint szokott lenni. Első voltam.
2023. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem vetélésnél volt ilyen és rosszul is voltam 2 héten keresztül egy darab pozitív teszt nélkül. Sok féle dolog lehet sajnos ilyenkor még :( (doki mondta hogy ez vetélés volt).
2023. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!