Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 23-ik napján korai...

Ciklus 23-ik napján korai lenne-e a tesztelés amennyiben 30-31 naposak a ciklusaim?

Figyelt kérdés

Igyekszem reálian kezelni, nem bemagyarázni magamnak a dolgokat, de van pár tünet együttes ami miatt mégis csak felébred bennem a remény.

Melleim duzzadtak, fájnak. Melltartó nélkül elmondhatatlanul fáj. Szex közben érzékeny a méhem, meg úgy egyébként is most érzékeny, mindent érzek, szúrkálások, olyan mintha egy kisebb barack lenne bent...nem vagyok felfázva, nincs fertőzésem!

Álmos vagyok de csak pár napja, napközben alig birok ébren maradni. A szaglásom megváltozott, ételeket alig kívánom, émelygek.

Kiegészítésként: 1 hónapja Letrox 75 mg 1/2 szedek reggel, meg szelént a pajzsmirigyemre, pont a sikeres teherbeesés végett.

27.



2019. aug. 9. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Majnem középidőben vagy, jóformán be sem ágyazódott nemhogy tüneteid legyenek.

Amiket te érzel, azok jóvan a menzesz elmaradása után jönnek elő.

Azt nem mondom, hogy nem lehetsz terhes, de várd meg míg késik, addig semmilyen terhestünet nincs.

2019. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A hányinger, hányás, reggeli rosszullét a terhesség egyik leggyakoribb és legkellemetlenebb tünete. A „reggeli” jelző miatt sokan csak a nap első felében számítanak rá, ám a hányás, hányinger, szédülés a nap bármelyik pontján jelentkezhet. Ezek a tünetek a terhesség 6-8. hetében jelentkeznek a legintenzívebben, ennek oka a hormonrendszerben beálló változás. A 12. hét után általában a rosszullétek megszűnnek. Vannak olyan nők is, aki a terhességük végéig küzdenek a rosszullétekkel, ugyanakkor az is lehetséges, hogy egyáltalán nem jelentkezik a reggeli rosszullét, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy a szervezeted nem termel elegendő hormont a terhességhez.


A bizonyos ételek, italok szokatlan megkívánása, vagy az azoktól való ódzkodás, illetve a szagérzékenység is tipikus terhességi tünet, mely általában a terhesség 6-8. hetében jelentkezik.


A gyakori vizelés, vagy vizelési inger általában már a 6. héttől jelentkezhet, noha egyesek már korábban is tapasztalhatják. Ennek oka a hormonrendszerben beálló változás, illetve a szervezet megnövekedett testfolyadék szintje. Ezeket a folyadékokat a vesék állítják elő, és a húgyhólyag segítségével választják ki. A baba növekedésével egyenes arányban nő a vizelési inger gyakorisága. A harmadik trimeszterben a vizelési inger olyan gyakorivá válhat, hogy a kismamának úgy tűnhet, szinte az egész napot a mosdóban tölti.


A székrekedés és a gyomorégés szintén a terhesség kellemetlen tünetei, melyek akár már a terhesség legelején is jelentkezhetnek, és rosszabb esetben a legvégéig tarthatnak, ám mint minden, ez is egyénfüggő. Ezeket a tüneteket is a hormonrendszerben bekövetkező változások okozzák: egyes terhességi hormonok lassítják a bélmozgást. A szorulás kivédésére a legjobb mód, ha rengeteg vizet és sok rostot fogyasztasz.


A 6-8. héten ultrahang segítségével már a magzati szívhang is hallható.

2019. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alig múlt el a peteérés... HA sikerül is ebben a hónapban, még be sem ágyazódott, azaz még terhes sem vagy. Ehhez képes a magzatmozgáson kívül már beképzeled az összes terhestünetet, amit összeolvastál a neten. Elhiszem, hogy szeretnéd, de nagyon nem jó ennyire ráfeszülni.


Akkor tesztelj, ha késik. Előtte meg ne is figyeld magad. A pszichéd játszik veled. Minden, amit leírtál, egyszerű premens tünet, amiből aztán 50-50%, hogy baba, vagy menstruáció lesz.

2019. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Korai lenne. Nem vagy terhes a tüneteidet be is képzelheted.
2019. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 23. ciklusnapon nagyon korai lenne... még valószínű a beágyazódás folyamata sem ment végbe. Én ma vagyok a 27.ciklusnapomon (31 napos nekem is) de még nem mertem tesztelni, és szerintem értelme sincs.

Azt tudod, hogy mikor volt ovud?


29N

2019. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5. Kérdező: augusztus 4-én volt!


Köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 10. 06:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Akkor még nagyon nagyon iszonyat korán vagy. ☺️ Reméljük a legjobbakat! 🍀


Ma reggel teszteltem, 10.dpo-n, és negatív lett a tesztem... azt gondoltam, talán nekem is mutatná már, ha másnak már halványan mutatta, de tévedtem. Lehet t3nyleg megvárom inkább a nem várt napját.


29N

2019. aug. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Legkorábban a 32. nap reggelén érdemes tesztelni, előbb nem!

Amúgy bármilyen tünetet érzel, annak semmi köze a terhességhez.

2019. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!