Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mit kell csinálni ?

Ilyenkor mit kell csinálni ?

Figyelt kérdés

1 hétig késett a menzeszem teszteltem és pozitív lett. Aztán rá három napra sajnos megjött.

Most ilyenkor mit kell csinálni? Nyilván elmegyek az orvoshoz a de ott mit fog mondani az orvos ? Nem tudom hogy ez hogy működik, sosem voltam még ilyen helyzetben.



2023. okt. 22. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez kémiai terhesség. Gyakran előfordul. Őszintén szólva nekem meg sem fordult a fejemben, hogy orvoshoz menjek. Nem tudott megvalósulni a beágyazódás, menstruációval távozott.
2023. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 babyboom567 ***** válasza:
52%

Menj dokihoz, simán lehet hematóma,vagy más miatt vérzés.

Pozitív teszt+ vérzéssel,orvoshoz kell menni.Nem majd,hanem rögtön,mert simán menthető a baba,ha mondjuk csak progeszteron pótlás kell.

2023. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Kettes nem mond butaságot.Tényleg nemtudni mi lehet a háttérben.Én elmennék egy orvoshoz.Az hogy mit fog erre mondani ezt nem tudjuk megmondani itt hisz ő fog megvizsgálni stb.Elképzelhető a kémiai.Viszont Én orvoshoz mennék mert lehet hogy elindult valami de progeszteronpótlásra van szükséged vagy hematóma.Ha mindenképp fontos lenne neked a teherbeesés én minden szálat megragadnék és kideríteném mi is áll a háttérben.Sok sikert
2023. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!