Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg már megvolt a peteérés...

Elvileg már megvolt a peteérésem, most mégis “görcsölök”. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt annyira görcsöltem, szurkált a hasam, hogy fájdalomcsillapítót kellett bevennem. Akkor a hőm is megemelkedett. Másnapra azaz tegnapra elmúlt a görcs, de ma megint érzem, és szurkál ugyan úgy. Mitől lehet most mégis ez a görcs?

Ha valakinek volt ilyen, mi lett a vége?


2023. okt. 26. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet emésztőrendszeri is. Mivel egymás mellett vannak a szervek, könnyen összekeverhető. Vegyél be görcsoldót, magnéziumot és ne monitorozd ennyire magad.
2023. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a beleid, akkor a sárgatest is lehet. Semmi vége nem lett. Normális esetben az ugyebár még ott bőszen termeli a progeszteront, és adott esetben irritálja a petevezetőt. Nem, ez még nem terhességi tünet.
2023. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Tudom, tisztában vagyok vele, hogy ez nem terhességi tünet. Nem is ez volt a kérdés :)

Csak azt szerettem volna tudni, hogy ha már megvolt az ovuláció, akkor ez mégis mi lehet :)

2023. okt. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!