Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-án megvolt a peteérésem,...

30-án megvolt a peteérésem, szépen megemelkedett a hőmérsékletem. Olvastam azonban, hogy a beágyazódáskor leesik a hőmérséklet, ez minden esetben így kell, hogy történjen? Csak akkor lehet sikeres a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat. :-)

2016. aug. 5. 08:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél én is hőmérőztem, peteéréskor emelkedett és fent is maradt nemvárt napjáig - utána már nem mértem - teszt pozitív lett. Már 2,5 éves a lányom.

2016. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Akkor neked nem volt emelkedést követően leesés? Mert nekem a peteérés óta szépen megy felfelé a hőmérsékletem.

Mindjárt belinkelem a hőgörbémet.

2016. aug. 5. 09:38
 3/38 A kérdező kommentje:

[link]


Így állok most....

2016. aug. 5. 09:41
 4/38 anonim ***** válasza:

Nem volt leesés, de tudod, nem vagyunk egyformák. Görbéd jónak tűnik, bár telefonról kicsit rosszul látom...

De szorítok!:) Mikorra nemvárod? Majd megírod mi lett a vége?

2016. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell leesésnek lennie.
2016. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Átlagban 35-40 napos ciklusaim vannak. A múlt hónapban az első clostis hónap 30 napos volt.

Nehéz megmondani, de a hónap közepére nem várom kb.

Hétfőn megyek a dokimhoz, mert sajnos a peteérés figyelésekor szabin volt.

A múlt hónapban is így jártam, kb egy héttel a pé után ultrahangozott meg akkor 16,5 mm-es volt a méh nyálkahártyám. Sajnos nem lett baba.

Mindenképp megírom, mi lesz a vége..nagyon reménykedem, hogy sikerült...4 éve várjuk!

2016. aug. 5. 12:14
 7/38 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem volt leeses csak fent maradt a hő.

Üdv

21hkm

2016. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Kicsit akkor megnyugodtam.

Remélem marad így és a vége boldogságos lesz! :-)

Neked boldog babavárást!

2016. aug. 5. 13:06
 9/38 A kérdező kommentje:

A hőmérsékletem szerintem szépen alakulgat...de a teszt negatív lett ma reggel! :(

Este megyek a dokimhoz, remélem tud mondani valami biztatót!

Szerintetek?


[link]

2016. aug. 8. 08:26
 10/38 anonim ***** válasza:
Még van időd!Lehet az a teszt még pozitív!
2016. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!