Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után mikor lesz...

Ovuláció után mikor lesz negatív az LH teszt?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból csináltam ma egy ovulációs tesztet. Láthatóan halványabb a tesztcsík mint a kontrollcsík, de látszik. Peteérésem 3 napja volt elvileg. Nem teszteltem, meg semmi, csak figyeltem a testemet, és úgy vettem észre, hogy akkor volt. Ovuláció után 2-3 nappal lehet ennyire “erős” a tesztcsík? Vagy ez alapján meg lehet mondani, hogy kb mikor lehetett valójában a peteérés?


[link]


2023. okt. 26. 12:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Az ovulacios tesztnek az a lényege,hogy akkor van ovu amikor a teszt csík erősebb mint a kontroll csík.

Ha már a teszt sík halványabb mint a kontroll akkor az a teszt negatív.


Nem úgy működik,mint a terhességi teszt,hogy egy csík nincs ovu,két csík van ovu.

2023. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is ezt kérdeztem. A kérdés lényege az, hogy ennyire halvány (azaz negatív) mennyi idővel ovuláció után lesz a teszt? Már rögtön pl másnap? Vagy 1-2 napig úgymond erősebb a tesztcsík mint a kontrollcsík?
2023. okt. 26. 12:35
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Rögtön másnap. Ez meg még csak nem is nagyon halvány. Akár alig látszó is lehet + utáni napon. Ha tesztelni akarsz, csináld rendesen, mert ennek pont semmi értelme. Ovu után teljesen fölösleges.
2023. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Próbáld inkább a CB tesztet, mert ott egyértelmű a pozitív és a negatív, nem kell a tesztek erősségén agyalgatni.
2023. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van hogy délelőtt + az lh teszt,este meg már halványabb.
2023. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mindig észreveszem a jeleit az ovulációnak. 3 napja volt, akkor együtt is voltunk. Tegnap este ugyan olyan jelek voltak mint ovulációkor, ezért ma csináltam kíváncsiságból egy ovutesztet, ami a képen van. Ha esetleg mégis most volt pé-m, akkor lehet ebből még majd baba?

Napokkal is leírom, úgy könnyebb értelmezni: hétfőn voltak 100% ovulációs tüneteim, akkor hétfőn együtt voltunk, és szerda este voltak megint enyhébb szurkálások és görcsölés.

2023. okt. 26. 14:09
 7/26 anonim ***** válasza:
Passz. Nem tudjuk, hogy hány napig maradtak benned életben a párod hímivarsejtjei. Ez azoktól is függ, meg attól hogy milyenek nálad a körülmények. Értsd, pl milyen nyák, hüvelyváladék. Kizártnak nem kizárt, hogy 3-5 napig is akár életképes legyen a spermium, de ez több összetevős dolog.
2023. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Mért nem tesztelsz ovu előtt, nekem mindenféle tünetem volt, de az ovu teszt egy hét múlva lett mégis +.

Ha szerdán volt ovu akkor a hétfői még jó lehet, de én csinálnék még egy tesztetmert lehet csak most lesz + az lh teszted

2023. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban is akkor voltunk együtt, amikor voltak a tüneteim, tesztet akkor sem csináltam. Együttlét (azaz amikor valószínüleg volt az ovum) után 12 nappal teszteltem egy halvány pozitívat, de még aznap később erős görcsökkel és vérzéssel megjött…

Most is akkor voltunk együtt, amikor voltak a tüneteim, de rá 2 napra azaz tegnap este, megint voltak tüneteim. Ezért csináltam most tesztet, hogy mennyire erős. Később csinálok mégegyet. De ha esetleg halványulni fog, akkor van esély arra, hogy a hétfői együttlétből lesz baba (ha lesz)? Vagy próbáljuk meg még ma este is, vagy már késő?

2023. okt. 26. 14:37
 10/26 A kérdező kommentje:
Az a “baj”, hogy a ciklusaim elég rövidek (22 nap általában), így aszerint is volt már peteérésem. A ciklusomnak általában a 8.-11. napja között van mindig. Együtt voltunk a 8. és a 10. napon. Múlt hónapban a 10. és a 13. napon voltunk együtt, és a ciklusom 23. napján volt halvány pozitív tesztem, az előbb rosszul írtam.
2023. okt. 26. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!