Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovulacio utani napokban az...

Ha ovulacio utani napokban az lh teszt negativ az akkor azt jelenti hogy nem vagyok terhes? es ha csak halvany? vagy erosebb egy kicsit?

Figyelt kérdés
szerintetek
2022. okt. 4. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

🤣

ovu utáni napokban senki sem terhes, az sem akinek amúgy összejött a baba. idő kell, hogy beágyazódjon a megtermékenyített petesejt, azt meg hogy megtermékenyült e, senki nem tudja megmondani. hormon még nincs annyi hogy kimutassa bármilyen teszt, orvos még semmit nem lát uh-n sem... sőt, még pár hetesen sem.

legeslegkorábban legfeljebb 8. dpon lehet látni extra halvány 2. csíkot egy érzékeny terhességi teszten, de ez nagyon ritka, és amúgy is felesleges ilyen korán tesztelni, hiszen bármi lehet még a mensiig.. elég 12. dpo-tól tesztelni ha vki korán szeretne...

2022. okt. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhességet hcg teszttel tesztelünk, késésnél.
2022. okt. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
😃 ezekkel tisztàban vagyok a kèrdèst csak a kivàncsisàg miatt ìrtam. Mert olvastam olyat hogy ovu ùtàn teszteltek ovu teszttel ès az halvàny volt. Na mondom ezt megkèrdezem. 😄
2022. okt. 4. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy hogyan működik az lh teszt, akkor azt is tudod, hogy ovu előtt és után is halvány, szóval erre mondjuk nem alapoznék 😄
2022. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!