Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondolsz? Lehet baba?

Mit gondolsz? Lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos. A segítségeteket, tanacsaitokat szeretném kerni.

Szeptember 9.volt ovum. Es hétfőn kellett volna megjönnie. De meg nem jott meg.. amit tapasztaltam az az, hogy kedd, szerda, csütörtök reggel dél előtti órákban, ilyen rozsaszines folyosom volt… akkor azt hittem, higy na megjön. De kesobb el is múlt.. tegnap este csináltam egy tesztet es negatív lett. Amit észre vettem hogy a hét elején, fajt a derekam, es a mellem most kezd picit fájni.. 99% mindig mennyi előtt 1hettel szokott Fájni. Igy nem ertem az egészet. Nagxon szeretnénk mar babát, a férjemmel. De sajnos eddig sikertelenül. Voltunk vizsgálaton, mindkettőnkel minden rendben van!


2023. okt. 26. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta próbálkoztok?

Hány évesek vagytok!?

Így a leírtak alapján azt mondanám nyugi !

Türelem rózsát illetve babát teremt!👍😉😉

2023. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es.

22 éves vagyok, a férjem pedig 28.

2eve próbálkozunk. Annxira szeretnénk mar! :( mindent meg teremtettünk, amit szeretünk volna egy babahoz, de nem akar jönni :(

2023. okt. 26. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Jaj te jó isten nagyon fiatal vagy!!

Én 26 voltam az első gyerkőcnél!!

Szerintem még dolgozni kéne pár évet is hogy mondjuk ellátásokat is kapj!!

Csak jó indulatból írom!

Én most vén létemre akarok 4. Babát (41 vagyok)görcsöcsen ,de mondom türelem!!

Jönni fog pláne ha egészségesek vagytok!!👍👍

2023. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint 17eves korom óta dolgozom es ez azóta a 2munkahelyem. Saját lakásunk van, amit hála a jo istennek fel is tudtunk újítani, es van mindkettőnknek autója es jogsija is.. 7.eve vagyunk együtt, szoval úgymond nekem korán fel kellett nőnöm. Lekopogom mindenféle segítség nélkül, sikerült mindent elérnünk az életben közös munkával es erővel.🥰🤗 érzem az irasodon hogy jo indulatból írod, ez nagyon ritka!❤️ koszonom a kedves szavaid, sok sikert kívánok neked is!
2023. okt. 26. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy baba lenne sajnos 4 napja késik ha pontos a ciklusod akkor már kimutatná egy terhességi teszt.Nyugodj meg ez a legfontosabb.A stressztől késik. 2 éve? Nincs egészségügyi probléma a háttérben? Pároddal sincs gond egészségügyileg?
2023. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kivizsgalason voltatok?
2023. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5.)

Szinte minden vizsgálaton voltunk, kivéve a petevezeték atjarhatosagin, mindenhol minden rendben volt.

2x volt 2021.04. 3napig pozi tesztem. Utana megjott es el is ment a “baba”

Utana 2021.11. Szinten ugyan ez volt.

2023. okt. 26. 20:32
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

1 és 3 vagyok!!

Igazán nincs mit!!

Nagyon nagyon sok sikert kívánok!!😍😍🥰

2023. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyanott tartok, mint te. Hétfőn kellett volna megjönnie, de nekem kedden és csütörtökön is pozitív lett reggel a terhességi teszt. Igaz, hogy halványak és nem erősödnek, úgyhogy aggódok hogy megint kémia lesz, mint előző hónapban.


M

2023. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Nálam az utòbbi idökben ugyanígy van annyi különbséggel hogy idöben megjön

De 3-4nappal elötte màr megjelenik a halvàny rózsaszínes folyás

Mink is babàt szeretnénk,így én is fogyelwk minden tünetet :)

De ha a teszt negatív akor màr tudom hogy az a hònap is ùszott

De neked drukkolok :)

2023. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!