Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás?

Lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Oktober 10.én jött meg. (3 napig tartott)


1.én 9.én 11.én 17.én 19 20 23 24 együtt voltunk védekezés nélkül.

Tegnap fájt a cicim és érzékeny volt illetve fájt a jobb petefészkem és az alhasam.

Ma csak az alhasam fáj és a cicim.


2023. okt. 27. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igen, vagy nem.

A beágyazódás 90%ban semmilyen "tünettel" nem jár.

Lehet csak túl rástresszelsz, figyelgeted magad, amiatt érezheted.


De mivel nem védekeztetek, kizárva sincs.

2023. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. okt. 27. 12:27
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nagyon erős menstruációs görccsel és petefészek fájdalommal járt pár napig a beágyazódás. Lombikos vagyok, szóval nyomon volt követve minden. Az első tünetek ezeken kívül valóban a mellfájdalom, pluszban fáradtság.
2023. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Erre sajnos nincs helyes válasz, aki állítja, hogy ő biztosan érezte, az sem biztos...

Lombiknál is rengeteg dolog okozhat pl. görcsöt, fizikailag és hormonálisan is megbolygatják ott benn a dolgokat, az egy dolog, hogy valószínűsíthetőleg akkor történik a beágyazódás, de attól okozhatja más is.

Nekem pl. mensi előtt 3 nappal szúrt a petefészkem elég durván, de párom sincs, szóval nem tudom, mi lehetett. Lehet, hogy ha gyerektémában lennénk, elkönyvelném, hogy biztos elkezdett beágyazódni, de nem sikerült 😀

Szóval csak annyit tudok mondani, hogy elvileg ha beágyazódás volt, utána egy-két nappal már egy vizeletteszt által kimutatható mennyiségű hcg lenne a szervezetetben, tehát lassan ellőhetsz egy tesztet, ha nagyon kíváncsi vagy (bár ez elég korai peteérésre utalna).

Hány naposak a ciklusaid? Lh tesztelni szoktál? Melyik együttlétet tartanád esélyesnek egy ilyen korai beágyazódáshoz?

2023. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen nem muszáj egyetértenünk de egy annyira összetett dolog ez a lombik, hogy aki nem járt ilyen cipőben, annak fogalma sem lesz róla. A beágyazódási görcsök utáni hcg szint bizonyította, hogy pontosan akkor történt a beágyazódás, amikor fájt a hasam és ezt nem én találtam ki, hanem az orvosok, akik vizsgáltak. Ettől függetlenül mástól is fájhat persze és a kérdező sem biztos, hogy terhes.
2023. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem használok LH tesztet.

Tudom nem jó de kalkulátorokat használok. Mobilost illetve a ciklus.hu-t.

Menszesz előtt illetve menszeszkor is együtt voltunk azért gondoltam hátha. Illetve abból hogy csak 3 napig volt meg a szokásos 5-6 helyett.

Az egyik kalkulátor 24re a másik 23-ra. A ciklus.hu pedig: 25-re írja az ovut.

Illetve fehér folyásom is van.

Az lemaradt.

2023. okt. 27. 14:39
 7/12 A kérdező kommentje:

A ciklusaim 27-29 naposak



Köszönöm a válaszokat

2023. okt. 27. 14:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké az emberi test nem egy telefonos applikáció szerint működik.Nekem az app 14.ére rakja az ovut mert 28 napos ciklusaim ( voltak) Aztán a 19.ciklusnapon ovuláltam.Nagyon nem mindegy.Elkézelhető a terhesség ( 25%ovulációkor) ha nem védekeztetek.De ha nem szeretnél lottózni minden hónapban meg egy appban bizni és hónapokig próbálkozni akkor én ajánlom az lh tesztet.De van aki ráér.
2023. okt. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem 28napos a ciklusom. Az app a 14.napra írja az ovut.

Ennek ellenére nekem a 9-10.napon szokott lenni. (Tutifix, uh-val volt 3 hónapon át követve).


A nyák, amit kindenki az ovunak tud be, az pedig a 15-16.nap jelentkezik.


Nekem is 1 hét van a mensimig. Ma nekem is fájnak a melleim, tegnap pokolian szúrt a bal petefészkem.

Mégis 100%ra tudom, hogy nem vagyok terhes.

2023. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. okt. 28. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!