Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdődik a mindjárt...

Mikor kezdődik a mindjárt megjön érzés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok :) Akinek szokott lenni ez az érzés, ugyanakkor és ugyanúgy érezte mikor teherbe esett, mint bármely más ciklusban? Vagy volt valami különbség? Már ha emlékeztek esetleg :) Tényleg puszta kíváncsiság, nem ezzel akarom helyettesíteni a terhességi tesztet 😁
2023. okt. 28. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rendesen az adott nap előtt 2-3 nappal volt minden szokásos menstruációs tünetem, a görcsök, a húzódások, a hidegrázás, a gumicukor és a banán kívánás.

S kitartott 4-5 napig, csak éppen a vérzés nem jelentkezett.


Aztán az első trimeszterben minden ciklusnál jeletkezetek a tünetek.

A másodikban néha néha volt menstruáció jellegű fájdogálásom, a harmadikban egyáltalán nem.

2023. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességemnél sem jelenetkezett
2023. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Várt Menstruáció előtt 2 nappal volt este , utána el is múlt. Utána a petefészek szúrka volt. 2 nappal ezelőtt pozitív lett a tesztem. 5.hétben járok jelenleg.


Szurkolok!🥰

2023. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is két nappal kb menstruáció előtt mindig van. Ugyanúgy volt akkor is minden, csak nem jött meg.
2023. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó héttel a nemvárt előtt kezdődött (~feltételezhető beágyazódástól) és kitartóan görcsöltem teszt után is. Nem nagyon, csak úgy mint mielőtt megjön.

Második gyereknél volt érdekes, mert az első szülés után úgy tért vissza a ciklusom, hogy onnantól sose fájt.

Na amikor sikerült a kicsi, pontosan onnan tudtam, hogy egyrészt leesett a vérnyomásom (a padlóról a pincébe, mert egyébként is alacsony) és görcsöltem, mint a fene.

2023. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 11.dpo-tól volt. Nem onnan tudom, hogy annyira figyeltem, hanem pont, hogy nem. Arra figyeltem fel, hogy mi a csuda ez, amikor nem szokott ilyen korán megjönni.(Mindig csak aznap fájt, amikor megjött, előtte soha.) Tudtam, mikor volt ovum, azt is, hogy hány napos a luteális fázisom, ezért nem tudtam hova tenni, hogy miért fáj, amikor még nem kell megjönnie. Időszakos volt, pár perc, max.fél-1 óra, aztán elmúlt, később újra. Nagyon hasonló volt a menstruációshoz, de nem pont olyan.

Sajnos, abból vetélés lett.☹️ Azóta viszont majdnem mindig fájdogál már napokkal menstruáció előtt, mégse vagyok terhes. Szóval ez többé nem jel nálam 🤷🏼‍♀️

2023. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Az keltette fel egyébként a kíváncsiságomat, hogy az 5-6. dpo környékétől konkrétan azt érzem alhasban mintha már menstruálnék. Voltam már terhes, és akkor nem volt ilyen, emlékeim szerint. Nyilván nincs két egyforma ember, terhesség, ciklus, stb, csak érdekelt mások tapasztalata :) Mindenkinek ment a zöld kéz, és köszönöm a drukkot :)
2023. okt. 28. 15:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a második hónapban volt, akkor még nem állítottam a naptáron, hogy terhes vagyok, mutatta, hogy kb mikor kellene megjönnie. Aggódtam is, nehogy legyen bármi, szerintem rástresszeltem, azért éreztem magam rosszul.


Ideges voltam, fájt a derekam hajnalban, állandóan éhes voltam, ilyesmi.


De később nem volt ilyen.

2023. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lett Kérdező? Terhes lettél azóta?

#6

dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!