Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma reggel pozitív lett az...

Ha ma reggel pozitív lett az ovulaciós tesztem akkor meddig kell megtörténjen az aktus?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam egy tesztet, pozitív lett. A férjemmel viszont csak este tudunk együtt lenni. Az már késő?
2023. okt. 30. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A pozi teszt után 24-36 órán belül történik maga a tüszőrepedés. Szóval a ma este simán jó, lehet még a holnap is :)
2023. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha jó a szex, sosem késő. Sosem használnám a férjemet fejős marhának :/.
2023. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. 5 hónapig ezen az elven voltam én is, de sajnos fel kellett ismernem, hogy a testünk másképp működik. Nem élhetsz teherbe bármilyen napon. Biológia. Ez így működik.
2023. okt. 30. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Pozitív ovuteszt utáni 2 napban.
2023. okt. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Ovulacio körüli napokban érdemes együttlenni. Nem kell görcsösen ragaszkodni a ma estéhez sem.

Nekem például 2 nappal ovu előtti együttlétből sikerült a babó.

2023. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5ös oké de a kérdezőnek reggel volt pozitív a tesztje na innen számolsz 12-36 órát akkor de igenis szükséges az aznap esti szex.. Meg egy másnap reggeli vagy esti.Utána 2 napra rá már késő.
2023. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Nem 12-36, hanem 24-36 óra a tüszőrepedés, onnantól még 24 órán keresztül életképes a petesejt.

(Plusz nem csak egy napig lehet pozitív az ovuteszt, az LH csúcs után indul a 24-36 óra)


Nekem február 27-én délután volt először pozitív az ovu teszt, 28-án délután még mindig az volt, március 1-jén este voltunk csak együtt és 37 hetes terhes vagyok. (Az első pozitív ovuteszthez képest kB 53 óra telt el az együttlétig.)

2023. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!