Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step ovulációs teszt nem...

One step ovulációs teszt nem lett pozitív. Tüszőrepedés megtörtént. Más is járt már így?

Figyelt kérdés
Most rendeltem először ezt a fajtát. Korábban a rossmanban, dmben vettem. Napi 2-3 tesztet csináltam a 10 ciklusnaptól. Nem írtam, nem pisiltem előtte. Nem reggeli első pisiből csináltam. Csak nem akart pozitív lenni. Ma a 15. ciklusnspon elmentem ultrahangra, hogy mire számíthatok. Ott közölték, hogy már megrepedt a tüsző olyan 24 órája... Most 3 napig nem voltunk együtt, hogy gyűjtsük a katonákat, mert hogy kevés van. Az ultrahangos szerint még időben vagyunk... Hat nagyon remelem... Mi a véleményetek?
2015. nov. 25. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nem mindenkinek válik be az ovuteszt, én sem vagyok híve. Hát a 24 óra azért necces, mert a pete elvileg 12-24 óráig életképes, viszont ha 48 órával a feltételezett repedés előtt együtt voltatok az is simán jó lehet!


Saját tapasztalat viszont - kétszer bejött - ciklus 10. napjától kétnaponkénti szex, így engem sosem érdekelt, hogy pontosan mikor is repedtem, mivel így MINDIG van elég életképes spermium a petevezetőben amikor kell. Hőgörbét vezettem mellé, hogy lássam mikor volt az ovu, de csak azért, hogy tudjam, mikor tesztelhetek már. Ezzel a módszerrel nem lehet rosszul időzíteni! Persze így se biztos, hogy sikerül, de 100%, hogy nem az időzítés miatt bukik a hónap!

2015. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sosem lett pozitív a One Step.Mégis várandós lettem, hasonló technikával, mint az utolsó.2-3 naponta voltunk együtt, és meg is lett az eredménye.Lehet komolyabb tesztet kellett volna használnom.Sok sikert!
2015. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi megtettük, amit megkellett. 😊 Majd kiderül. Ha mégsem, jövő hónapban kipróbáljuk a 2 naponta szexet plusz a peteérés figyelést. Amúgy azert hagytunk ki ennyit, mert kevés a férjem spermiuma es eddig gyűjtöttük. 😂
2015. nov. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!