Terhesség lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom senki sem jósnő vagy orvos, és hogy minden nő más. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nem kérek kioktatást, tisztában vagyok a testem működésével és a fogantatás menetével.

Menstruációm 2 napja késik. Már a nem várt napján sejtettem hogy nem fog megjönni, mert nem voltak megelőző tünetek. (Előtte már 4 nappal szokott hasmenés jelentkezni, alhasi fájdalom, derék fájás)

Nem várt előtti 1-2 napon a mellbimbóm és udvara megnőtt, besötétedett, kis mirigyek lettek a mellbimbóm körül.

Ezek meg maradtak még most is, kicsi alhasi szurkálást érzek, émelygek és sok savam van.

Érzékeny a mellem.

Tegnap reggel túl reagáltam egy gyerekvállalással kapcsolatos beszélgetésünket párommal ami sírásba torkollott a részemről. (Egyáltalán nem jellemző rám.)

Most viszont úgy érzem semmi nem tud fel bosszantani, madarat lehetne velem fogatni.🤷‍♀️

Tesztet majd csak később fogok tudni csinálni.

Valaki tapasztalt már hasonlót?



2023. okt. 31. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de lehet, hogy nem.

Az mar jo jel, ha kesik, mar csak tesztet kene venni.

2023. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen, többször is tapasztaltam ilyet. Legalább 6x. Egyszer terhes is voltam.


T E SZ T...

2023. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, fogok. Jelenleg nem tudok. De ma veszek este és holnap reggel megcsinálom.
2023. okt. 31. 13:28
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan megcsinálhatod már este is.
2023. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Gondoltam rá én is, hisz 2 napos késésnél már kikéne mutatnia ha baba van a dologban.
2023. okt. 31. 13:30
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Hát a gyerekvállalásos vitából kiindulva remélhetőleg nem vagy terhes.
2023. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os. Nem gyerekvállalásos vitánk volt. Hanem egy beszélgetés amit én reagáltam túl, párom reálisan látta. Mindketten szeretnénk gyereket, megnyugodhatsz.

Próbáld meg értelmezni a szöveget.

2023. okt. 31. 13:32
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A tesztet már bármikor elvégezheted. A tünetek alapján lehetsz terhes. Bár nekem is sokszor voltak ezek mégse voltam az. Mennyi ideje próbálkoztok?


Mindenképp tesztelj ma, hogy megnyugodj!

2023. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Köszönöm az értelmes válaszodat, szeretnénk kisbabát de nem vagyunk rágörcsölve. 5 hónapja nem védekezünk.
2023. okt. 31. 13:37
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

5 hónap nem sok idő. Türelem. Mi 2,5 évig próbálkoztunk. 2 vetélés után kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Most 8 hetes kis pocaklakóm van.

Ha nem szokott késni akkor mindenképp jó jel. Nekem a nemvárt napján erős +-os volt.

Én drukkolok!

2023. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!