Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik. Most tesztelete...

9 napja késik. Most teszteletem negatívat. Lehet, hogy korai volt?

Figyelt kérdés
Gabriel tesztel teszteltem. 9 nap után már ki kellett volna mutatnia szerintem. Jártatok már úgy, hogy a teszt téves volt? Mennyi az esélye?
2010. okt. 19. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A teszt általában nem téved. Nem teszteltél korán, ilyenkor már bármely napszakban kimutatják. Annyit még el tudok képzelni, hogy esetleg későn volt peteérésed, és így csúszik az egész ciklus, ezért nega még most is a teszt. Vagy pedig csak úgy késik, és nem vagy terhes.
2010. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem későn volt a peteérésem,de már nemvárt napján halvány pozi volt a teszt,9 nap után már nagyon erős pozitív.Sajnálom,de nem valószínű hogy terhes vagy.Azért majd írd meg!

2010. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor viszont nem tudom mi van...
2010. okt. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!