Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miutan abbahagytatok a fogamza...

Miutan abbahagytatok a fogamzasgatlo szedeset mennyiben valtozott a ciklusotok? En mult honapban hagytam mig szedtem mindig pontosan 28 napra jott meg. Most kesik ugy erzem mindig hogy meg fog jonni de megsem. Lehet baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
én 10 évig szedtem a bogyót,novemberben abbahagytam,akkor megjött rendesen.decemberben kimaradt,majd januárban akkor jött meg,mikor kellett.utána február,márciusban nem jött meg.áprilisban pedig kiderült,hogy babát várok.
2011. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 11 évig szedtem a bogyót. abbahagytam és 28 napra meg is jött. 3.hónapba már nem jött meg, mert babás voltam:)
2011. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ahogy abbahagytam, utána később jött meg 1-2 héttel, és első gyógyszer mentes havim sokáig tartott (3 hétig). Aztán elég sokára rendeződött újra, de az elején olyan görcseim voltak, hogy fel sem bírtam állni az első napon. Persze ez is elmúlt idővel. Kb. 8 hónap volt, mire visszaállt a 28 napos ciklus, fájdalom nélkül, 4-5 nap vérzéssel. Mondjuk én évekig szedtem előtte. Ha babát szeretnél akkor jobb, ha fél évet adsz magadnak, míg kitisztul a szervezetedből a gyógyszer. Sok sikert!:))
2011. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem fogamzásgátlót, miután abbahagytam 3 hónapig 28 napra megjött pontosan, mint előtte, majd összevissza felborult a ciklusom, 26-35 napos ciklusaim lettek.
2011. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem miután abbahagytam, rögtön visszaállt a 28 napra.
2011. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, engem is érdekelnek a válaszok, most hagytam abba én is, jövő héten kellene megjönnie...
2011. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!