Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ájulásig aggódom magam. Mit...

Ájulásig aggódom magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Október 14.én együtt voltam a párommal, gumi nélkül. Nem csináltuk sokáig, hanem kb olyan 30-40mpig max, de ez igazából nem számít. A párom azt mondta, hogy nem kerülhetett belém előválladék mert azelőtt jó sokáig a számmal csináltam neki, illetve ez előtt elment pisilni szóval ha ment is belém akkor sincs gond. Ennek ellenére rohadtul aggódtam egesz hónapban a terhességtől.(tudom, hogy gumival kellett volna, megérdemeltem)


Ovulációkor éreztem, hogy fáj a petefészkem(ilyen ezelőtt még nem volt)


A mensim Nov. 1.én lett volna esedékes.Szépen időben elkezdődtek a mensi jelei. Fájt a mellem, duzzadt volt az alhasam. Aztán tegnap, elsején megintcsak lefeküdtünk, mert ugye nem véreztem és hát akkor miért ne, de ezúttal már gumival. A balszerencsénk az volt, hogy a gumi elszakadt. Itt most hangsúlyozom: A párom NEM élvezett belém viszont az elóválladéktól még mindig tartok, bár ez előtt is csináltam szájjal.


Ma reggel, másodikán felkeltem, amikor már ugye tegnap meg kellett volna jönnie. Nem jött meg. Nem hogy nem jött meg, de még a mellfájásom is elmúlt. Ami még kérdéses számomra az a többi lehetőség a terhességen kívül.


1. Én születésem óta pajzsmirigy alulműködéssel küzdök. Ebben a hónapban rengetegszer indult el úgy a reggel, hogy nem vettem be a gyógyszeremet, mivel rohantam. Tudom hogy 1-2 kihagyása nem kavarhat be, de azért sztem ez elég sok volt.

2. A párom nemiszerve elég hosszú, sokszor amikor csináljuk érzem is hogy fáj, esetleg lehet hogy mensi előtt meg ütötte a méhemet és katyvaszt okozott.

3. Tegnap előtt betegedtem le, lázas is voltam. Emiatt is lehet?

4. Az is lehet hogy csak simán késik pár napot? 16 éves vagyok és még simán lehet, sőtt szokott is rendszertelen lenni.

Nekem ebben az egészben ami nagyon gyanús az a mellfájdalmam abba maradása

Szóval szerintetek mitévő legyek? Van okom aggodalomra?



2023. nov. 2. 07:52
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a mellfájdalom visszatért!
2023. nov. 2. 07:58
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
A barátod hány éves? Ő is 16?
2023. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

A túl aggódás is kesleltetheti. A betegség meg pláne! Illetve nem tudom neked hogy van, nekem pl sose volt óramű pontosságú, pár nap csúszás ide vagy oda gyakran előfordult.


Ha egy hét múlva se jön meg akkor aggódj... De lehet jobb ha veszel egy tesztet, az ilyenkor már elég megbízható, és legalább megnyugszol

2023. nov. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudod hogy felelőtlenek voltak, akkor sajnos számolni kell a következményekkel is. A szex ezzel jár.

Egyébként nem hinném, hogy terhes lennél, de a teszt már ilyenkor elég megbízható eredményt mutat.

Gondolom rendszeres nemi életet éltek, keress egy nőgyógyászt, és beszélj vele a fogamzásgátlásról. Ha nem akartok használni óvszert, akkor van ezer féle másik megoldás. Csak ha a normál gyógyszeredet elfelejted néha bevenni, akkor a tabletta számodra nem megoldás, de ilyen fiatalon könyörgöm védekezzetek. Nem kell aggódni akkor ilyeneken.

2023. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

"30-40mpig max, de ez igazából nem számít."

Hogy a viharba ne számítana. Az előváladékban is van spermium. Van okod félni, legközelebb talán felnőttök már a szexhez.

2023. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%
De miért nem lehet normálisan védekezni 16 évesen? Hú. Ráadásul ilyen eszetlenül. 16 évesen én még a tanulásra koncentráltam,nem arra, hogyan tudnék teherbe esni.
2023. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés nélkül ne szexeljetek.

Valószínűleg a betegség és a stressz miatt késik.

De muszáj elmondjam, hogy az hogy orálisan kényezteted a párod nem oldja meg az előváladék problémát. Ezt nem tudom hogy csak azért adta be neked hogy gyakrabban csináld vagy tényleg ő is ezt hiszi. De szólni szeretnék hogy nem jó semmilyen védekezés helyett és ne emiatt csináld...hanem csak ha van kedved. Rendesen elszomorodtam emiatt.

2023. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

A kort az elején én is ez miatt kérdeztem, hogy vajon ő is ennyire tudatlan lehet, vagy ő már tapasztaltabb, csak a lányt nézi ennyire hülyének ezzel az orál szex dologgal?

Ha ő is ennyire fiatal, és tapasztalatlan akkor meg főleg ne szexeljetek óvszer nélkül mert lehet ki se tudja majd egyszer venni időben, mivel még ő se biztos hogy fogja tudni kontrollálni magát. Ha meg idősebb, akkor se higyj el neki ilyen butaságokat hogy orál szex után már nincs előváladék mehet nyugodtan a szex. :)

Egy dolgot jegyezz meg, ha terhes leszel az a gyerek benned fog növekedni, te teszed ki magad ennek, nem a fiú.

Ne vedd fél vállról a védekezést soha!

2023. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Gumi kell mindig!

Hiába szopod le, attól még lehet elovaladek.

Pár napot bárkinek késhet teljesen normális.

Veszel egy tesztet és megtudod terhes vagy-e. Aktus után 14 nappal már mutatja.

A tegnapi szextol nincs nagy esélye, hogy teherbe essél, az okt. 14. a gáz, mert akkor volt ovulaciod.

2023. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért aggódsz.

nyilván megbeszéltétek, mielőtt védekezés nélkül szexeltetek, hogy mi lesz, ha terhes leszel... és biztosan nem lenne gond, különben 30-40 mp-re se tenné be csak úgy.

2023. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!