Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elfelejtettem bevenni 3 szem fogamzasgatlot.

Figyelt kérdés
Teljesen kiment valahogy a fejemből, pedig már több éve szedem. Az sem biztos, hogy egymás után 3 napig nem vettem be , valószínűleg 1-1 nap felejtettem el. Szerintetek lehet baj?
2023. máj. 11. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2023. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, hanyadik hetibol nem vetted be? ha az elsobol akkor fennal a terhesseg, ha a masodik het akkor lehet meguszod (de mindket esetben hasznalhatok mostantol ovszert), ha a 3.heten akkor meg szedd be a kimaradt tabikat es szunet nelkul folytasd a kovetkezo levelet, kovi honapban is hasznaljatok pluszban ovszert
2023. máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 napon át nem tűnt fel hogy nem vetted be? Látszik a levélen hány szem maradt ki. Utólag már nem tudsz mit csinálni, esemény utániért már kár menned. Használjatok kieg. fogamzásgátlást a következő levél közepéig.
2023. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Imádkozz! Mást most nem tudsz tenni. Illetve ahogy írják, egy darabig hasznaljatok gumit is.
2023. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második, az utolsó hétből nem vettem be.

Harmadik, nem tűnt fel, sosem voltam még így, de elég szétszórt voltam a napokban, összejöttek a dolgok, egész nap rohantam. Sajnos ma vettem csak észre.

2023. máj. 11. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

potold a hianyzo szemeket, szunet nelkul kezd el a kovetkezo levelet es hasznaljatok kiegeszito vedekezest a kovetkezo honapban is

2023. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget! Így fogok tenni, és imádkozni! :D
2023. máj. 11. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!