Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a negatív teszteknek?

Hihetek a negatív teszteknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Bocsi előre is kicsit hosszú lesz, de szeretnék minden fontos információt megosztani ami esetleg kellhet.


Alapvetően a ciklusom hossza 31 nap. Az utóbbi 1-2 hónapban volt, hogy 36 napig elnyúlt.

A legutolsó menstruációm első napja szeptember 24. volt. Ciklus naptár szerint ma 11 napja késik. Aznap mikor meg kellett volna jönnie 1 evőkanálnyi mennyiségű vér távozott utána, mintha elvágták volna azóta egy tűhegynyi sem. Előtte klasszikus mensi tünetek megvoltak. Mellfájdalom, pattanásosodás, hangulat ingadozások. X-epil teszteket csináltam a 3. a 7. és a 10. amióta megkellett volna jönnie. Mindhárom teszt negatív lett. Mellfájás megmaradt egyéb tünet a késésen kívül nincs.

1,5 hétig elég rendesen beteg voltam, gyógyszert viszont nem szedtem rá. Stressz is ért valamennyire.

Holnap megyek nőgyógyászhot, viszont addig is szétvet az ideg mi van ha...


Alapvetően óvszerrel védekezünk a párommal mégis attól tartok, hogy valamit nem vettünk észre pici lyuk stb. Elméletileg nem volt most mégis tartok tőle.


Tudom nem tűpontos senki ciklusa, nem vagyunk robotok, viszont volt már egy terhességem pontosan ugyanígy, mint most. Minden tünet stimmel akkor is volt nagyon minimális vérzésem csak a késés volt, ami mérvadóként szolgált minden mensi tünetem akkor is megvolt. Ott ha jól emlékszem 2 hét után olyan pozitív volt a teszt, hogy majd leugrott a csík(szintén X-epil).


Alapvetően hinnék a 3 negatív tesztnek, de egyrészt soha nem volt ilyen(amióta kb beállt a ciklusom illetve vezetem naptárban), hogy ennyire sokat késett volna a terhességem kivéve és hiába voltam máskor stresszes és beteg akkor is megjött a havim olyan "makacs" volt azért sem tudom magam megnyugtatni azzal, hogy hát biztos a betegség/stressz miatt lenne. A másik, pedig olvasgattam a válaszokat a többi kérdés alatt és szembejött velem, hogy később fogant a baba ezért csak a 12-14. késési napon lett halvány pozitív tesztjük, olyan is jött szembe, hogy 10 negatív tesztet csinált, aztán hopp nőgyógyászati vizsgálaton kiderült, hogy terhes az illető.


Tehát a fő kérdés továbbra is az, hogy hihetek-e a 3 tesztnek?

Ovulációt nem szoktam alapvetően követni így nem tudom megmondani biztosra, hogy tolódott-e.



nov. 6. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az hogy keses utan 10 nappal negatív tesztet kaptál szerintem nem vagy terhes

Mivel idegeskedsz rajta en sztem attol kesik

Velem is volt ilyen 13 napot késett teszteltem egy negatívat megnyugodtam ra 3 orara megjott

En azt mondom ne felj

nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már rég meg kellett vna jönnie normál ovuval, azt terhességtől függetlenül kimondhatjuk, hogy tolódott az ovud vagy ebben a ciklusban nem is volt. Mivel a luteális fázis állandó, az pedig az ovuval kezdődik, amennyivel később jön meg, mint szokott, az ovu is annyival később volt.

Ez alapján lehetnél akár terhes is, de tekintettel a negatív tesztekre és arra, hogy védekeztél, erre vajmi kevés esélyt látok.

(Akinél 10 -teszt után a nőgyógyász állapította meg, hogy terhes, ott azért lehetett, mert azon kevés nő közé tartozik, akinél nem választódik ki a hcg a vizeletben.) Nálad ezt kizárhatjuk, mert akkor SOSE lett volna + teszted, neked pedig volt.

nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az előző terhességednél volt pozitív teszed, akkor kizárható, hogy abba a rendkívül kis csoportba tartozz, akiknél nem választódik ki a vizeletbe a hcg. Mert amúgy ez lehetne az egyetlen oka, ha valójában terhes lennél de negatív lenne a teszt ennyi késéssel.


Ha a következő sem jön meg, akkor fordulj nőgyógyászhoz. Amúgy meg nincs okod aggodalomra. Egyszer-egyszer ha előfordul ilyen, nem jelent semmit.

nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvolt a vizsgálat(hüvelyi UH), azt mondta az orvosom, hogy ne aggódjak megfog jönni valószínűleg a betegségem miatt késett.


Jól gondolom, hogy akkor fellélegezhetek?

nov. 7. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj nem vagy terhes.
nov. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!