Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan vitamin vagy valami...

Van olyan vitamin vagy valami hasonló dolog ami konkrétan a tüszőrepedés segíti elő?

Figyelt kérdés

4 hónapja próbálkozunk de sajnos sikertelenül :(

Áprilisban volt egy missed ab mütétem 6 hetesen elment a baba 😭 szedek femibion 0 kímélem magam mindentől de egyszerüen nem jön aza bizonyos 2 csík :(



2023. nov. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést. Ha van ovulációd, akkor nem kell elősegíteni, mert van.

Ha nincs, akkor meg nem vitamint kell szedni, hanem kideríteni, hogy miért nincs és azt kezelni. Ha meg nem lehet kezelni, akkor vannak ovulációt létrehozó gyógyszerek.

2023. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
"4 hónapja próbálkozunk de sajnos sikertelenül :(" Elég türelmetlenek vagytok!
2023. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Ha van peteérésed, de nincs ovud, akkor tüszőrepesztő injekció van, amit természetesen csak orvos írhat fel, HA szükséges. De honnan veszed, hogy ott van a bibi? 1000más oka lehet, hogy nem jött MÉG.

Átérzem egyébként, mert én is áprilisban vetéltem, szintén 6.hétben és azóta se jött össze, most meg egy darabig még nem is fog. Nekem mondjuk beágyazódási nehézségem van.

Szóval tudom, milyen rossz ez, de legyél kicsit türelmesebb. Ha most ész nélkül kapkodsz mindenhez, amire semmi szükséged, csak felborítod a ciklusod, ami még rosszabb.

2023. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ez a problémád? Érdemes elmenni nőgyógyászhoz, ő el fog küldeni vérvételre hormonokat nézetni, meg nyomonköveti a petérést a ciklus elején, és ír gyógyszert, ha indokoltnak látja. Plusz a férfi oldalt is vizsgálni kell ezzel párhuzamosan. De általában 1 év sikertelenség után állnak szóba az emberrel ilyen jellegű problémával, 4 hónap az semmi. (Egy jó tanács: ne tesztelgess, ha valamelyik hónapban késik pár napot, akkor csinálj csak, feleslegesen stresszeled magad.)
2023. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Inofolicot írt fel nekem a nőgyógyász kb 11e Ft.

Segít minőségi petesejtet termelni.:)

2023. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!