Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beàgyazòdàs...

Akinek volt beàgyazòdàs alatti pecsètelèse, hànyadik napon történt?

Figyelt kérdés

11.dpo-n vagyok, ma a wc papìron volt vèr, azòta semmi. A tesztem mèg negatìv.

Nàlam a menstruàciò mindig normàlisan zajlik. Ahogy elkezdek vèrezni, onnan folyamatos 4 napig.



nov. 8. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem 11dpo-n ágyazódik be hanem 7-9 dpo között.legalábbis ezt olvastam.De bárkinél előfordulhat bármi .. Várj max 2 napot még hátha pozitív lesz.
nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nem néztem az ovulációt,de a 23. ciklusnapon voltam, 25-27 között szokott megjönni. Aznap görcsöltem és barnás maszatolásom volt. Gondoltam magamba, hogy bár évek óta nem barnáztam menstruáció előtt, most megint lesz, ráadásul ilyen hamar megjön. Hormongondra, mindenre gondoltam. Utána ez aznap abba is maradt és nem jött meg,furcsa volt. Majd a 28. napon csináltam egy tesztet, kicsit furán éreztem magam. Pozitív lett. Az első terhességemnél nem volt ilyen egyáltalán.
nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

28 napos a ciklusom. Ovum nem középidőben van, hanem elöbb, nem tudom pontosan, csak hogy elöbb.

Lényeg a lényeg, nemvárt elött kerek 1 héttel arra keltem, egy 200asnyi vérfolt volt a fehérneműmön. Törlésnél sem látszott már semmi.

Aztán tényleg nem jőtt meg

nov. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.vàlaszolò. Az èn ciklusom pont ugyanez ès èn is a 23.napon vagyok. Azòta,pisilèskor megint volt a wc papìron vèr, de a betèten semmi.
nov. 8. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ovuláció utáni 9. napon volt a pecsételés, rendes, piros vér. 3 nappal később teszteltem, szép, látható pozitív volt. Egészséges terhesség lett belőle.
nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!