Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpo-n vagyok és nagyon...

9. dpo-n vagyok és nagyon fura, enyhe barnás-rózsaszínes pecsételésem van, de nem is a színe fura, hanem az állaga: picit nyúlós-nyálkás valami...ilyenem még nem volt, az biztos. Szóval bevillant, hogy talán ilyesmi lehet a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem. Ezt nem lehet tudni. Az előző ciklusban nekem is volt hasonló pár nappal menstruáció előtt de napra pontosan megjött, pedig nekem előtte sose volt hasonló. Én is reménykedtem, hogy esetleg az lehet de sajnos tévedtem. Minden esetre neked sok szerencsét. Hátha.
2023. aug. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Mitörtént azóta? Baba van?

2023. aug. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam ma áll fent ez a helyzet, tegnap egész nap szúrt a jobb oldalam, most meg rózsaszínes pecsètelés. Vagy megjön ma vagy pár nap múlva, vagy terhes vagyok. De még pár nap kell, nem akarok korai teszttel tesztelni, nem megbízhatóak. :(


Nektek összejött ebben a hónapban a baba? :)

2023. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!