Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan,hogy teherbeesés...

Létezik olyan,hogy teherbeesés előtt progeszteront adnak valakinek?

Figyelt kérdés
Sógornőm állítja,hogy azt írtak fel neki,de még csak próbálkoznak a babával. Én azt viszont már várandósság alatt kaptam az első 12 hétben. Ezt szokták adni babatervezés alatt is?
nov. 12. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Van, aki adja, de teljesen felesleges.

A progeszteron hiánynak oka van, azt kell kezelni. A pótlástól az alap gond nem oldódik meg, csak placebo…

nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Inszem napjától is használni kell. Addig míg megmondják melyik nap kell tesztelni. Ha negatív abba kell hagyni ha pozitív folytatni.Szóval azért mert te csak terhesség alatt szedted attól még a sógornőd szedheti máskor is.

Igen, létezik.

nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így már értem. De náluk nincs semmi teherbeesési probléma, 23 éves. Most kezdtek el, ezért nem értettem. Legalábbis soha nem hallottam még ilyet,pedig láttam már pár nehéz utat.
nov. 12. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom volt egy laborja, alacsony egy kicsit a progeszteron szintje vag barnázni szokott és felírták hátha ennyi elég ahhoz, hogy sikerüljön a baba.


Első körben én is ezt kaptam, az más kérdés, hogy nem segített, mert a progeszteron hiány az csak a tünete a rossz minőségű peteérésnek, szóval az okot kell megtalálni és kezelni. De még mindig jobb esélyt ad, mintha 1 évig csak semmi nélkül próbálkoznának úgy, hogy probléma van.

nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó: nem, nem ad jobb esélyt, maximum hamis biztonságérzetet, mert ahogy írtad, a progeszteron hiány csak tünete az elégtelen minőségű peteérésnek.

Csak asszisztált reprodukciós kezelésekben van létjogosultsága, egyébként csak parasztvakítás.

nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem jött össze, nekem is adtak. Középidőbe UH után ovitrelle injekció, majd progeszteronpótlás. Pedig jó volt a progim, gondolom kis rásegítés ez. Igazából nem segített,de érdekes hogy mikor spontán összejött a lányunk sem kellett pótlás,sőt most a másodiknál sem kell.
nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A teherbeesést segíti neked, rá erősítenek. Nem mindenki kap progit, terhesség nélkül.
nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!