Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy abortusz...

Lehetséges, hogy abortusz után nem esek már teherbe?

Figyelt kérdés

1,5 éve volt a műtétem, 4 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Elvileg mindketten egészségesek vagyunk, a műtét komplikációk nélkül zajlott. Nagyon el vagyok keseredve :(

Peteérésem van, LH tesztelek és hőmérőzéssel is követem.

Lehet, hogy az a baj, hogy túl sűrün vagyunk együtt a párommal? Van, hogy minden nap együtt vagyunk. Vagy szimplán többé nem lehet majd gyerekem?

Kioktató kommentelők kérem görgessenek tovább, van így is elég bajom.



nov. 13. 05:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
4 hónap még semmi. Próbálkozzatok tovább. Türelem.
nov. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

"Elvileg mindketten egészségesek vagyunk"----volt a párod andrológián? Adott spermamintát?

Vagy honnan veszed,hogy egészséges? Van már gyereke? Lehet,hogy vele van a baj,csak az abortusz miatt gondolod, hogy te vagy a hunyó.

nov. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%

"Lehet, hogy az a baj, hogy túl sűrün vagyunk együtt a párommal?"

. Ezt kifejtenéd?

nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
4 hónap az semmi. Bár nem igazán tudom megérteni, mi tud megváltozni egy égy alatt úgy, hogy az egyik gyereket el kell vetetni, utána meg minden vágy egy gyerek és 4 hónap után már ki kell akadni, hogy miért nem vagy terhes…
nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Egy év*
nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
#4: másfél év alatt, igen is sok minden tud változni. Nem tudod a hátteret, az okát, hogy annak a terhességnek miért lett abortusz a vége. De ha ennyire nem tudsz segíteni a kérdezőnek, akkor inkább maradtál volna csendben.
nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap semmi. 1 év után szoktak vizsgálódni.
nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%

Egy év 2 hónap, mivel a másfél éve volt és már 4 hónapja próbálkoznak. Meghallgatom, mesélj. Mi változik ennyi idő alatt?

Kicsit úgy kezelik az emberek a gyerekvállalást, mint a nadrágvásárlást. Ha nem tetszik, visszaviszi, hoz egy másikat…

nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#2: nálunk egyszeri balesetből jött össze akkor a baba, ebből gondolom.

#3: van, hogy minden nap együtt vagyunk, sőt olyan is, hogy naponta 2x. Olvastam, hogy 2 naponta lenne ideális, de párom nagy étvágyú.

nov. 13. 07:35
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 kívánom, hogy soha ne kerülj/vagy a gyereked/ olyan helyzetbe, hogy megtapasztald milyen az, amikor egy babát el kell vetetni, mert az tűnik a legjobb megoldásnak abban a pillanatban. Nem jódolgukból mennek a nők abortuszra. Ítélkezni annyira könnyű.
nov. 13. 07:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!