Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki itt megszakítással...

Ha valaki itt megszakítással esett teherbe leírná a történetét? Hány évesek voltatok és mi lett a vége? Megtartottátok vagy esetleg abortusz?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy megszakításos "védekezés" miatt születtem csak, én sosem védekeznék így.


Anyukám 24 volt, apám 27. Mivel abortusz ellenesek így megtartottak, de amúgy egész életemben éreztetve volt velem, hogy csak egy baleset miatt vagyok ott.

Öcsém is van, nála anyum elmondása szerint naptármódszert használtak, akkor védekeztek csak, amikor (elvileg) peteérése volt.


Rengeteget kellett nélkülöznünk gyerekkorunkban, de csak azért, mert mindig spórolni akartak rajtunk. Több kocsink is volt, mégis többször mentünk éhesen aludni, vagy tornacipőben ha havazott.

Ma már nem tartom velük a kapcsolatot, ők is alig várták, hogy lelépjünk.


19/L

2023. okt. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapból nem használnánk a megszakítást. Ez nem védekezés.


Viszont mikor abbahagytam a fogamzásgátlót, akkor a doki tanácsolta, hogy 3 hónapot várjuk. Nem muszáj, de ő ajánlja.


Első hónapban a megszakítást választottuk. 1db szex volt, én fejeztem be neki, igy 100%, hogy nem ment el bennem.

Ennek ellenére ebből az 1db megszakított szexből megfogant a fiunk.


Az előváladék is tartalmaz(hat) spermát, így ez nem védekezés.


26 voltam en, 28 férjem.

Mivel terveztük a babát, nem volt kérdés. Csak a gyógyszer ürülése miatt alkalmaztuk.

2023. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

A megszakítás nem védekezés, és a naptár módszer sem igazán mondható annak. Mivel én még nagyi fiatal vagyok, nálam olyan gyorsan tűnne el az embrió, amennyire csak lehet.


Viszont aszex vagyok, tehát hacsak nem erőszakolnak meg engem, nem fogok teherbe esni.

2023. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!