Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki hogy az...

Volt már úgy valaki hogy az ovulációs tesztjén a második csík soha nem volt olyan erős mint a kontroll csík? De mégis látványosan erősődőtt a többi naphoz képest?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom meg látom hogy erősebbnek kell lenni.

4 hónapja követem a ovum és erősődik úgy ahogy kell de soha nem lesz erősebb mint a kontroll csík sőt egy icipicit halványabb is 2 napig szokott tartani aztán ugye egyértelműen negatív lesz. Valami gond van velem?

20-érzékenységű tesztet használok. Kerestem 10-érzékenységűt is, sajnos olyat nem találok sehol



nov. 13. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem mindig egy árnyalattal halványabb a legerősebb, azt számítom pozinak. Én is húszast használok, mert a 10 valószínűleg több napig is + lenne és nem tudnám eldönteni, így meg tudom. Régen a 20 is pozi volt, de már régóta nem. Van ovum uh.-val igazoltan, sőt terhességgel is, mivel ovu nélkül nehezen jött volna össze 🤣 Akkor is halványabb volt.
nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most megnyugtattál köszönöm szépen a válaszod.

Egy terhességem nekem is volt de sajnos missed ab lett a vége :( kicsit bennem van hogy valami hiányoságom van és azért nem erős a ovu teszt és azért ment el a babám :(

nov. 13. 19:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Sajnos, nekem is vetéléssel végződött, de nincs összefüggés. Az LH teszt LH csúcs meghatározására való, semmi másra. Ha terhes lettél, volt ovud. A petesejt minőségéről pedig az LH teszt nem ad információt. (Nálam pl.már nem túl tökéletesek a korom miatt, lehet, hogy azért volt a vetélés is, de az LH szintből ez nem állapítható meg.) Ne izgulj ezen. Van ovud, teherbe tudsz esni, a következő sikerülni fog!

#1

nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
babatervezo.hu-n szokott lenni 10-es és 15-ös is. Most látom, hogy nincs, de ha e-mailben rákérdezel lehet megtudják mondani lesz-e és ha igen akkor mikor. (Egyszer már e-maileztem ilyesmi miatt velük, készségesen válaszoltak)
nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább 10-est használtam. Nem volt pozitív az sem olyan sokáig. Egyik nap 2 egyforma erős csík volt, másnap meg erősebb volt a teszt minz a kontroll csík. Az volt a pozitív, értelemszerűen. Nem egy nagy misztérium. A neten lehet rendelni 10-es tesztet, jóval olcsóbb mint mondjuk a Rossmann Facelle 10-es tesztje. Ha valaki nem ragaszkodik hozzá, hogy 2 fröccsöntött műanyag közé be legyen préselve a tesztcsík, akkor az is tökéletes. Nekem különben jól működik az ovu mikroszkóp is reggeli nyállal. Látom mikor van az ösztrogén csúcs, és gyakorlatilag ráérek akkor elkezdeni az LH tesztelést, ha nagyon biztos akarok lenni benne, hogy az LH csúcs is megvolt.
nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok ❤️

Köszönöm szépen a válaszokat és #1-es jókívánságát 😊

nov. 13. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a tesztfutár.hu oldalról rendeltem 10es erősségű tesztet. 2 nap alatt megérkezik a rendelés.
dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi újság Kérdező? Sikerült azóta?

Képzeld, nekem abban a ciklusban, amikor írtam, pont nem lett pozitív, még az egyetlen próbálkozás után 3 nappal is csak fele olyan erős volt, mint a kontroll, vagyis -, mert mint írtam , nálam a + egy árnyalattal halványabb a kontrollnál.Tovább nem is néztem, mert minek már. El is könyveltem, hogy most tényleg nem volt ovum. Mit ad Isten, ahhoz képest terhes lettem🤣

#1, #3

márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj de jó olvasni ezt most 😁

Kérdésem kiirása után decemberben pozitív lett a terhességi tesztem most vagyok 14hetes 4 napos :D

márc. 4. 10:17
 10/13 A kérdező kommentje:
És hogy vagytok? 😊
márc. 4. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!