Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ezek a tesztek...

Szerintetek ezek a tesztek meg pozitívak? A felső szerintem egyértelműen az, de az alsóban nem vagyok biztos. Tegnapiak egyértelműen erősebb volt a tesztcsík a kontrolltól és szerintem a ma reggeli(felső) is. De a délutániban bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 23. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Ennél egyértelműbb nehezen lehetne. Ez komolyan kérdés? Egy vonal - negatív, két vonal - pozitív. Hogy akar gyereket szülni az, aki kettőig nem tud számolni?
2023. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
1-es...ezek LH tesztek. Miért kell azonnal bunkózni?
2023. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Látom. És? Nem változtat a lényegen. Se azon, hogy a kettő pozitívat jelent, se azon, hogy aki számolni nem tud, annak nem való gyerek (mert valószínűleg ezért készít lh tesztet).
2023. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Te fogyatékos, az lh teszten 2 csík van. Akkor pozitív, ha tesztcsik erősebb a kontrollcsiknal.
2023. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Most jól beégtél igaz? Funkcionális analfabéta vagy.
2023. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Vannak bajok. 😄 ha nem tudod, hogy működik az LH teszt, inkább ne válaszolj. Neveld csak a gyereket, ha annyira okos vagy🤝
2023. aug. 23. 15:34
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
2-es! Az LH tesztnél az eredmény csak akkor pozitív, ha a tesztcsík színe ugyan olyan erősségű vagy erősebb mint a kontrollcsík. Két megjelent vonal még nem jelent automatikusan pozitívat. Talán utána kellene nézni a dolgoknak, mielőtt habzó szájjal okoskodunk.
2023. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem írta, hogy 2 csík pozitívat jelent, de ne is foglalkozz vele 😅
2023. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, én is reggel/délelőtt ill. délután is tesztelek, kb. 6 órás különbséggel. 20-as tesztet használok. Nekem a délutáni, bár igyekszem keveset inni addig, mindig halványabb mint a délelőtti.

A képen én is halványabbnak látom az alsót, de lehet, hogy csak hígabb volt kicsit a pisi. Töltsd le a Premom appot, abba be lehet szkennelni, az megmondja, mennyivel halványabb a teszt mint a kontrollcsík! Lehet, hogy még időben vagy.

2023. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok...és én csak a 2-es választ írtam :D a többit nem (meg ezt)...úgyhogy nem veszem magamra a 7-es kommentedet.
2023. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!