Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ember teherbe esik,...

Ha az ember teherbe esik, mindenképpen az az egyik tünet, hogy érzékenyek a mellei? Volt olyan, hogy nem fájt mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 09:55
 1/8 szucs oliver ***** válasza:

Szia!

Nekem ez a második terhességem.Most fájt a mellem még mielőtt kimaradt a menszesz, igy éreztem hogy terhes vagyok.

Az elsőnél egyáltalán nem éreztem semmit, sajnos ő elment a 6. héten.

Szóval nem tudom szeruntem ez egyéntől függ, nekem igy volt.19 hetes kismama

2010. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétel, hogy legyen tünet. Nekem pl az elején csak nagyon kicsit volt érzékeny, szinte észre sem vettem. Most vagyok 7 hetes és a múlt héten kezdett el csak erősebben fájni. Kolléganőm pl szinte egyszer sem panaszkodott az elején ilyen tünetre, inkább már csak a vége fele. Minden szervezet más és más :)
2010. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyénfüggő, nincs rá szabály
2010. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem kb a 7. 8. héten kezdett el fájni a mellem
2010. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem enyhén fáj,de nem is mindig.Úgy vettem észre kisebb mellüeknél nem jelentős a fájdalom,vagy nincs is (nekem az van)
2010. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagy mellem van (sajnos). Az első terhességemnél majd bepis...úgy fájt a mellem, le akart szakadni már az elejétől, megmozdulni is kellemetlen volt.

A második babámnál semmit sem éreztem, annyira nem volt tünetem hogy el se hittem hogy babás vagyok.

2010. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En mar ezer eve tudtam, hogy terhes vagyok es a melleim csak a 8. hettol, leghamarabb 7.hettol kezdtek el erzekenyek lenni, de akkor sem kibirhatatlanul. Ettol korabban nalam nem volt semmi ilyesmi a melleimmel, pedig mar menzesz elott 4 nappal pozitiv lett a tesztem!! Teljesen egyenfuggo. Meg ugyanazon noi testnel 2 terhesseg is teljesen kulonbozo lehet,nem hogy 2 kulonbozo nonel.
2010. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!