Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 19. napján vagyok....

A ciklusom 19. napján vagyok. Ma voltam vérvételen, de a 21. napon kellene. Sajnos elszámoltam magam, azt hittem ma van a 21. nap. Ez nem probléma? Attol jó lehet az eredmény?

Figyelt kérdés
épp ma néztem a naptárba h október 2.-án jött meg,és nem szeptember 30.remélem ettöl független jó lesz az eredmény.végülis csak 2 nap.
2010. okt. 20. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem viszont nem mindegy ....

ha mindegy lenne akkor lenne egy tol - ig határ hogy mely ciklusnapokon mehetsz.


kérdezd meg a dokit aki elküldött hogy ismételjetek-e két nap múlva v. belefér.


kevés vagyok ehhez de igy gondolom.


ha legközelebb is kell ilyen vérvétel számold ki és a naptárba ird be.

2010. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a 21-ik napon a progreszeront nézik és ennél a hormonnál 1 nap is számit. Az értékek akkor lesznek értékelhetők ha pontosan be van tartva a nap szám!
2010. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!