Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 2 hónapja kevesebbet...

Már 2 hónapja kevesebbet eszem. Mégsem veszek észre semmit. Csak 4kilót kellene leadnom, amennyi télen feljött, de még mindig semmi eredmény. Mi lehet a probléma? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés
Reggeli bőséggel, iskolában gyümölcs,3órakor ebéd(ekkor érek haza), vacsorát nem eszem. Hetente 2szer táncolok, tehát mozgás is van.
2010. febr. 24. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát... fogalmam sincs miért van ez..

centiben méred magad? van h a mérleg csal.

milyen gyümölcsöket eszel?

iszol elég vizet?

írd le az egyik napodat, légyszi...

2010. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány kg-ból akarsz leadni? Ez fontos tényező.
2010. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
48%

Hát nem tudom, rólam két nap alatt lement két kiló...

Esetleg a mozgás mellé még tornázz (felülés, súlyzó, egyszerűbb gimnasztika) és járj el futni...

2010. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó válaszoló ne aggódj, az szerencsére nem 2 kiló zsír volt!:)

Talán napi több fehérjét kellene enned(csirkemell) és heti 7x aerob edzést végezned. Ebédre se mindegy mit eszel. Diéta alatt minden mennyiséget lekell mérni, és nézni kell a minőséget. Attól hogy keveset eszel(kevés sz*rt), attól ne várd a fogyást. Napi ötször Csirkemell+párolt zöldség, 4 liter vízzel 7 edzéssel mehet!!!!

2010. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából 60 kiló vagyok , úgyhogy nem kellene túl sokat leadnom. áltlaában ilyen 55-56 szoktam lenni. Mérlegen szoktam magam mérni, de hát érzem is hogy nem nagyon fogyok. A gyümölcs az alma, narancs, banán, gránátalma, kivi, mandarin.. kb ennyi így télen, de amúgy minden gyümölcsöt megeszek. Szerintem elég vizet iszok, sőt... szinte csak vizet iszok. Az üdítőket ha lehet, mellőzöm. Ja és barna kenyeret eszem. Ha van időm tornázni is szoktam, de nem mindig érek rá. Most hogy jön a jó idő, majd görkorcsolyázom, remélem az is segít valamit. Köszönöm a kommenteket.
2010. febr. 25. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ananászu zsírfaló..egyél azt is..+Norbi duci tréniget tölcsd le..ígyál sok folyadékot+ilyenkor jó ha jársz futni is
2010. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha olyan hízékony vagy, mint én:S, akkor bőséges reggelit sem nagyon engedhetsz meg magadnak. Mindenből nagyon kicsit, ugye a sok folyadék alap....éés én a banánt is elhagynám...
2010. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a sok gyümölcs tele van cukorral, az sem a legjobb. Mozogj, mert az serkenti az anyagcseréd, és ne kevesebbet egyél, hanem minőségi kaját.Barnarizs, zöldségek amennyi belédfér hal, csirkemell.Ha ezeket betartod és mozogsz eleget max 2 hónap alatt le kell mennie a 4 kilónak.
2010. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!