Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a teherbeesés...

Szerintetek a teherbeesés esélyét növeli az, még ha csak kicsit is, hogy a nő nagyon élvezi az aktust?

Figyelt kérdés
nov. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igen annyiban, hogy több hüvelyváladék termelődik ami segíti a spermiumok mozgását. És az orgazmus szívó, pulzáló mozgása is ezt segíti.
nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Egy gyerekkori trauma miatt nincs orgazmusom sosem szex alatt.

Ennek ellenére mind a 2 gyerekem az első hónaoban megfogant.


Szerintem semmi összefüggés.


Most nézzük csak meg a megerőszakolt, teherbe esett lányokat...

nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
A középkorban volt az a logika, hogy csak akkor lehet teherbe esni, ha élvezi a nő. Így lett az a kicsavart gondolat is, hogy ha erőszakból terhes lesz, akkor a nő egy k.rva, mert élvezte
nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
2-es senki sem írta hogy csak orgazmussal lehet teherbeesni. Csak arról volt szó hogy segítheti.
nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen, tudományosan bizonyított, hogy hatalmas orgazmus kiválthat soron kívüli peteérést.
nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
nov. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5os linkeld már azt a tudományos esszét, ugyanis ez hülyeség.

A peteérés egy folyamat, érik, érik, ezért látni uh-n x mmes érett tüszót, ami aztán majd meg fog repedni és kiszabadul a petesejt. Spontán nem tud kiszabadulni mert ahhoz meg kellene érnie, az meg egy folyamat, egy orgazmus nem érlel tuszőt, de ha te máshogy tudod, érdekelne, honnan.

nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy igen. De egyáltalán nem törvényszerű. Vkit megerőszakolnak, mégis terhes lesz, vki meg élvezi sokadik alkalommal, mégsem sikerül. Nem csak ezen múlik, sok minden máson is. Tehát növelheti, ha más nem játszik közre.
nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!