Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Májusban abba hagytam a fogamzásgátlót mivel babát szeretnénk:) Viszont ezután rendszertelen lett a menstruációm, hol megjött hol nem…(volt hogy 49 napra jött meg). Már “elvileg” 9 napja késik (28 nappal számolva) és az elmúlt pár napban volt egy kis rózsaszínes pecsételő vérzésem, hol több hol kevesebb.Elöző nap csináltam tesztet, az negatív lett.Viszont mivel nem rendszeres a ciklusom, ezért nem tudom hogy ez most a menstruációm szórakozása lehet, vagy éppen más.:)

Volt már valaki ilyen helyzetben?Tudnátok tanácsolni esetleg valami ciklust támogató gyógyszert?



nov. 18. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Organiqa Hormonegyensúly, nem tudom ettől-e, de 3 hónap szedés után pozitív lett a teszt, előtte 3 évig nem sikerült
nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
nov. 18. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor abbahagytam a tablettát nekem is össze vissza ciklusaim voltak és sokat barnáztam
nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is Júniusban napra pontosan megjött, de aztán Júliusba semmi, utána meg mikor hogy :/ most egyedül a Novemberi hónap mikor rózsaszínes (nyálkás) folyásom van, de nem pirosas…Nem tudom mivan :/
nov. 18. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor volt ilyen. És sokszor hittem, hogy baba miatt, de most mikor valószínű tényleg amiatt volt annyira minimális barnázásom volt ami a tisztasági betéten tényleg konkrétan egy kis körömpiszok volt, utána el is múlt. Nem vagyok orvos, de szerintem ha több napig tart, akkor inkább hormonprobléma
nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm! Januárba terveztem visszamenni nőgyógyászhoz, addig is kipróbálom azt a gyógyszert:)
nov. 19. 06:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok neked is hozzá! :)
nov. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!