Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volta valakinek barnázás a...

Volta valakinek barnázás a nemvárt napján? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnénk babát, múlt hónapban derült ki, hogy mi a gond (immunológia). Kaptam rá gyógyszert és következő ciklusban mennénk inszemre.


Hormonálisan minden tökéletes, progeszteron szintem a felső határon van 21ik napon.


Mára nem várom, reggel egy minimális barnás folt volt a bugyin, azóta semmi, teszt negatív. Ezelőtt sosem volt még ilyen, szerintetek lehet baba?



nov. 18. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fog jönni :(
nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz.Szerintem is megfog jönni.Teszted is negatív
nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ebből menstruáció lesz.
nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem mensi előtt is szokott lenni, de most is volt, igaz jóval kevesebb, én rá kb egy hétre teszteltem erős pozitívat. Szerintem várj pár napot, ha mensi, akkor addig úgyis megjön, ha nem akkor tesztelj újra
nov. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért furcsàllom, mert három éve elég intenzíven figyelem adolgokat, de sose volt még ilyen. Tegnap reggel óta semmi, még nem,jött meg
nov. 19. 11:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Teszteltél ma reggel? Egyébként ezer oka van annak h kimarad a menszi vagy késik.Oké h 3 éve nem volt ilyen jelenség, most van.Nekem az ég egy adta világon nem volt semmi tünetem amikor terhes lettem( annyi h nemjött meg)
nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy hol van hol nincs ilyen, a hormonjaink is változnak. Én 3 évig nem estem teherbe, egyszer csak mégis. Nagyon bonyolult rendszer ez. Egyébként nálam olyan volt sokszor hogy 1 vagy 2 napra elmúlt és utána indult a mensi. Nem mondom, hogy neked is így lesz, csak felesleges beleélned magad, mert ha meg megjön nagyot fogsz csalódni. Mióta próbálkoztok?
nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3 éve. Egyáltalán nem élem bele magam, csak tényleg furcsa, hogy soha semmitől (stimuláció,inszem) nem késett egy napot se és nem barnaztam egyszerse életemben. Most megkaptam a gyógyszert a teljesen egyértelműen rossz immunológiai leletemre és pont most késik és van ez a furcsa barnazas. Igazából nem számítottam nagy sikerre így rögtön,csak ebben a ciklusban nem tudtunk inszemre menni :)
nov. 19. 12:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, vegyél egy 10es tesztet, próbáld meg reggel azzal
nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már megvettem :) köszi!
nov. 19. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!