Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Nemvárt" napján barnázás,...

"Nemvárt" napján barnázás, utána semmi, gyógyszer mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gyógyszert szedek, de szedtem egy hétig antibiotikumot, akkor nem voltam együtt a párommal, egyszer pedig egy szemmel több mint 12 órát csúsztam. Együtt voltam a barátommal 8-9én, 12én nagyon kevés barnázásom volt csak a wc papíron látszott. 15én megint együtt voltunk, 16án délután megint volt pici rózsaszín vérzésem csak a wc papíron. A 8ai gyógyszerrel késtem sokat. Most van a gyógyszerszünetem, mindig csütörtökön jön meg. Szerdán olyan brutális menszesz görcseim voltak mint soha mióta gyógyszert szedek. Csütörtök reggel is. Mire beértem dolgozni picike folt maradt a wc papíron úgyhogy betettem tampont hogy megjött. 5 óra múlva cseréltem, a tampon háromnegyede száraz volt, csak valami barnás nyák volt rajta. Betettem egy másikat gondoltam még csak nem erős, este kivettem, ugyanilyen volt. Éjszaka is csak minimális barna folt maradt a betéten. Ma reggel már nem is mertem tampont betenni mert alig jön valami.A melleim nagyon fájtak a második enyhe barnázás jörnyékén, azóta nem, az alhasam az szurkál kicsit, néha nagyon. Hangulatingadozások, rosszullét van, de az lehet bármitől. Teszteltem párszor, én mindre rálátok valamit de szerintem csak száradási csík. Mit gondoltok? 14 éve menstruálok, 3 éve szedem a gyógyszert, sosem vérzek sokat de ennél azért jobban..... Baba lesz a dologban?
2017. júl. 28. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogamzásgátlót szedsz, miért nevezed a megvonásos vérzést "nemvárt"-nak?


Ha antibiotikumot szedtél, az nem csak a szedés ideje alatt gyengíti a hatást, hanem utána is egész ciklusban. Szóval igen, lehetsz terhes.

2017. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Idézőjelbe tettem, nem tudtam minek nevezzem. Szerintem így is érthető a kérdés.
2017. júl. 28. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
De te várod a menzeszt nem? Egyáltalán nem biztos hogy terhes vagy, valószínűleg megjön majd, vagy van valami hormonproblemad.
2017. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig ma semmi. Direkt írtam hogy három éve szedek gyógyszert, mindig ugyanaz történik, csütörtökön jön meg, tart 3 napig. Ma semmi. A világon semmi. Ez nem normális nálam
2017. júl. 28. 09:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg.... teszt ma reggel is negatív
2017. júl. 31. 08:11
 6/6 anonim válasza:
Mi lett?
2017. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!