Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken volt pozitív a...

Pénteken volt pozitív a tesztem együtt is voltunk ,szombat óta olyan rosszul érzem magam ?

Figyelt kérdés

Furcsa a hasam mintha tele lenne,érzékeny!!

Tudom nem lehet még sem!!

Mi lehet ez??’

Régen voltam terhes nem tudom mikor milyen tünet volt


nov. 26. 12:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Semmi javítom
nov. 26. 12:09
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Bármi lehet.
nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Eddig semmi bajom nem volt!!

Virus sem hiszem ,vitaminokat szedek

nov. 26. 12:19
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Túlzottan figyeled magad.
nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Simán elkaphatsz egy vírust attól még. Vagy semmi, vagy vírus, vagy stressz miatt stb.
nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
A vitamin nem csodaszer, attól elkaphatsz ugyan úgy bármit (max könnyebben átvészeled). Bármi lehet,de ha most péntekről beszélsz kizárt, hogy terhesség okozza, még be sem ágyazódott. Ha múlthéten pénteken akkortalán, de a most pénteki ha sikerült is azt nem érezheted, még valahol a petevezetékben vándorol és osztódik 7-10nap a beágyazódás.
nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
3 terhesség alatt sem érezhettél semmit, hiába régen volt, ovu napja vagy max 1dpo- n vagy.
nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Ok.,akkor most gondolkodjál józanul. Ha a pasidnak lennének ilyen tünetei, azt is kiírnád? Merthogy neked kb.ugyanolyan ok miatt lehet ilyen "tüneted", mint egy férfinak. Biztos nem terhességtől, mivel még nem vagy terhes, legalábbis tünetet az nem okozhat 2nappal szex után 🙄
nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Ovuláció, PMS.

Egyik, másik, vagy mindkettő. Vagy lehet vírus is, igen. A vitamin nem véd meg a vírustól...

nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mennyi okos orvos van itt!!🤣
nov. 26. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!