Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken volt egy pozitív...

Pénteken volt egy pozitív terhességi tesztem, mindezt úgy, hogy márc.3.-n kellett volna először pozinak lennie, azért végeztem, mert nagyon rosszul voltam, hánytam, mellfeszülés, stb. Babás lehetek még mindig? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Azonnal pozitív lett.

Utána vasárnap valami véres trutyi jött belőlem, akkor, amikor meg kellett volna jönnie. MI EZ? Lehetek még babás? Lehet hogy a vérzés csak azért volt, mert akkor jött volna meg? (én azt hittem, ennyi volt a baba, de ma is hányingerrel keltem....)


2009. márc. 2. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tesztelj megint, lehet babás vagy. A terhesség elején néha előfordul enyhébb vérzés. Azért ha görcsölsz vagy valami nincs rendben, menj el orvoshoz, nehogy baj legyen.
2009. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben elvetéltél volna, utána is kb még egy hétig jelentkeznek tünetek.

Ezen a véres trutyi dolgon gondolkodom, hogy ez most mit jelenthet. Véreztél rendesen és egy napig tartott vagy egyszer lett véres a fehérneműd és utána semmi? Bármelyik eset is történt egyáltalán nem biztos, hogy elment volna a baba. Még picike a terhesség, de azért érdemes lenne elugranod a dokihoz, ha mást nem is, de nyálkahártya vastagságot tud mérni és meg tudja támogatni gyógyszerrel a terhességet.

2009. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gusztustalan leszek, és pontosítok. A véres trutyi az valami tojásfehérje szerű kocsonyás anyag volt, csak véres kivitelben. Azóta sem vérzek, a méhszájam zárt, és alig lehet elérni.
2009. márc. 2. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csinálj még egy tesztet pár nap múlva, és menj dokihoz. Ne aggódj!
2009. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ismét erős pozitív....

Tudtok Pesten jó dokit?

2009. márc. 2. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:

gratula a bébihez, ne aggódj minden rendben lesz! pihenj sokat. nincs olyan, h mikor KELL kimutatnia, az a Hcg menyiségtől függ. biztos azt érzi a szervezet h most kéne megjönnie. mit mondott a doki erre? vagy még nem voltál senkinél azóta??

Dr Bánhidy Ferenc (Deáknál dolgozik a magánban)

2009. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam még dokinál...

Szerintem 4-5 hetesen felesleges, nem?

Ha van, később is lesz, ha nincs, akkor meg feleslegesen rohangálok dokihoz....

Nem?

2009. márc. 2. 16:18
 8/9 A kérdező kommentje:

SŐŐŐŐT!!!!!

Elszámoltam magam...

Elvileg most vagyok 28. napon.... ÉS már van 2 pozi tesztem (az egyik halvány, de pozi)....Akkor elvileg itt még baba lehet, nem???

2009. márc. 2. 23:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagy a valószínűsége, h babó:) Azért beszélj a dokival és megmondja mikor menj. Kb a 6. héttől van szívhang. Én 5-6 hét körül voltam és erősítette meg, h ott a baba.
2009. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!