Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal...

Együtt voltam a párommal ovuláció idején. Négy nap múlva kell megjönnie de a tüneteim egy hete tartanak. Petefészek fájdalom ( nem megszokott) fehér folyás, szédülés, állandó éhség, derékfájás. Lehet szó beágyazódásról/terhességről?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek lehetnek beágyazódási tünetek?

Valaki tapasztalt hasonlót?



nov. 26. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a hidegfronttól enném fel a hűtőt.
nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem ilyen típusú vagyok. Ritkán vagyok igazán éhes.
nov. 26. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet, hiszen ovu idején szexeltél védekezés nélkül. Ugyanúgy lehet PMS is. Majd kiderül, ha megjön/nem jön meg.
nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Kérdező.

Ez mind rendben van, 2 hét múlva kaptam időpontot. A kérdésem lényege lett volna , hogy találkozott -e valaki hasonló helyzettel?.

nov. 26. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket a tüneteket terhesség okozza, akkor ha most csinálnál egy tesztet, annak pozitívnak kéne lennie. Persze, lehetsz terhes, de ezek ugyanannyira pms tünetek, mint terhességi, akkor is ha korábban nem volt ilyen. Nem vagy te sem robot.
nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4! Mindenki találkozott hasonló helyzettel. Volt, aki terhes volt, volt aki nem. Petefészek fájdalom pl.ugyanúgy lehet luteális fázisban, ha terhes vagy, ha nem, mivel a progreszteron okozza, ami jó esetben terhesség nélkül is termelődik ovu után. Derékfájdalom, folyás szintén lehet menstruáció előtt, vagy bármikor. Szédülni is szoktak időnként az emberekek, kb.egymillió okból. Éhesek is szoktak lenni még férfiak is, pedig nem terhesek.

#3

nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva mész dokihoz,mi miatt? Ezek a tünetek bármitől lehetnek,sajnos. 2,5 év alatt míg próbálkoztunk,minden is volt,ami azelőtt soha az életben. Mindig azt gondoltam,na majd most,de nem. Késni soha nem késett,na ott késés is volt. Lehet terhesség is,de pms is,most jobban figyelsz magadra. Azt szokták mondani,hogy ha terhesség,akkor a teszt is pozitív. Bár én megvárnám a késést,de sokan nem szokták.
nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező amiatt mész orvoshoz mert együtt voltatok ovukor és akkor gondolod, hogy rögtön terhes vagy? Szerintem akkor irasd be magad a naptárába minden hónapra a következő 1 évben, mert annyi idő is lehet mire sikerül
nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Annika2 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a nemvárt előtti 2-3 naptól vannak hasonló tüneteim. Baba lett belőle. :)

nov. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó,nekem ezek minden hónapban megvannak mielőtt megjön,a brutál hasfájásról és mellfeszülésről nem is beszélve. Igazából ez kettős mérce,inkább végezz tesztet ha nem vagy biztos semmiben.
nov. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!