Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam a párommal...

Együtt voltam a párommal ovuláció idején. Négy nap múlva kell megjönnie de a tüneteim egy hete tartanak. Petefészek fájdalom ( nem megszokott) fehér folyás, szédülés, állandó éhség, derékfájás. Lehet szó beágyazódásról/terhességről?

Figyelt kérdés

Szerintetek ezek lehetnek beágyazódási tünetek?

Valaki tapasztalt hasonlót?



nov. 26. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha azért késik, mert babát vársz, akkor napokon belül ki fogja mutatni a terhességi teszt, dokihoz leghamarabb a 6.héten érdemes menni, de még akkor sem biztos, h lesz szívhang. Én emiatt inkább később megyek, a 8.héten, mert ugyan nehéz kivárni, de akkor legalább nem az lesz, h hát igen, jól alakul, de szívhang még nincs, jöjjön vissza 2 hét múlva. Szóval én azt tenném, h tesztelnék a nemvárt napon,ha negatív, akkor 3 nap múlva újra, ha pozitív, akkor pedig a 8.hetre kérnék időpontot.

A tünetekről: nekem is volt, hogy nem átlagos pms tüneteim voltak, és mégsem baba volt mögötte... többször is, pedig nagyon reménykedtem. A tudomány mai állása szt egyébként tünetek onnantól lehetnek, h hcg is van a szervezetedben, azt viszont kimutatja a teszt is.

Drukkolok Nektek!

nov. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!